06.11.2015

ЛОГІЧНА ПЕРЕМОГА «ФОРТЕЦІ-К-ПНУ»

Матчами 4-го та 5-го турів «К-ПНУ-Фортеця» - «ЗМІ-FNB» та «ПДАТУ» - «ЗМІ-FNB» завершилася осіння першість Кам’янця з футболу. Команда «Центр-ПТО», на жаль, не з’явилася на свої ігри з «Буревісником» та «К-ПНУ-Фортецею», за що їй записано технічні поразки 0:3.

Протистояння фортечників із журналістами розпочалося дещо обережно. Але, якщо гравець «ЗМІ» Павло Свинарчук Футбол свій гольовий момент на 16-ій хвилині не реалізував, то через 5 хвилин студент Олег Головатий прохід лівим флангом і простріл у центр свого партнера Володимира Муляра успішно замкнув результативним ударом – 1:0. Студенти взялися нарощувати свою перевагу в рахунку й через 5 хвилин діагональний навіс зі штрафного на дальню праву штангу того ж таки Муляра технічно замкнув Віталій Трушев. На 32-ій хвилині фортечник Олександр Заковоротний першим був на підборі м’яча і метрів з 20-ти гарним верховим ударом послав м’яч у дальню праву дев’ятку воріт журналістів – 3:0.

На 38-ій хвилині фортечник Ростислав Морозов перехопив передачу журналістів і низовим ударом метрів з 18-ти вразив правий кут воріт «ЗМІ-FNB». За дві хвилини до перерви гравець журналістів Сергій Ратушняк на правому фланзі обіграв суперника і навісив у штрафну, де майже з лінії воротарської площі у високому стрибку Олександр Красуцький бив головою впритул, але воротар студентів Денис Чесановський якимось дивом відбив цей м’яч.

Неприємне зіткнення між фортечником Олегом Головатим та гравцем «ЗМІ» Дмитром Сабадашем дійшло до рукоприкладства на футбольному полі. Як наслідок – обопільне вилучення. Натомість, студенти на 79-ій хвилині провели швидку атаку, й Олександр Гладиш коротким вертикальним пасом розрізав оборону «ЗМІ» й вивів Володимира Муляра один на один з воротарем. Удар останнього в правий кут - і рахунок став 5:0.
За 4 хвилини до завершення матчу спринтерським забігом гравець «ЗМІ» Павло Свинарчук вийшов на побачення з воротарем, але його небезпечний удар пройшов правіше від воріт.

У завершальному матчі чемпіонату Кам’янця ПДАТУ грали проти «ЗМІ-FNB». Перший тайм виявився небагатим на гольові моменти, натомість другий проходив більш жваво. Вже на 47-ій хвилині міг відкрити рахунок гравець «ЗМІ» Даниїл Марчук, але його удар прийшовся правіше від воріт. На 55-ій хвилині ПДАТУ відповіла навісом у штрафну, де небезпечно бив головою у дальній правий кут Віталій Рибарчук та надійно зіграв воротар «ЗМІ» Андрій Образцов. Ще через 8 хвилин після удару аграрія Дмитра Синиці м’яч пролетів на якийсь сантиметр вище воріт «ЗМІ».
На 70-ій хвилині гравець «ЗМІ» Павло Свинарчук майже по центру вийшов один на один з воротарем, сильно пробив низом у дальній правий кут, але воротар ПДАТУ Максим Віннічук знову відбив цей м’яч. Через п’ять хвилин небезпечно пробив штрафний метрів з 25-ти аграрій Сергій Гаджула, але під перекладиною його трохи задів воротар «ЗМІ» Андрій Образцов, і перекладина відбила цей м’яч.

Команди намагалися атакувати до останніх хвилин поєдинку, але змінити рахунок їм так і не вдалося. Тож у підсумку навіть попри те, що нульова, але цілком бойова нічия, яка залишила «ЗМІ-FNB» на четвертому, а ПДАТУ на другому місцях у підсумковій турнірній таблиці. Чемпіоном із максимально можливими 12-ма очками стала команда «Фортеця-К-ПНУ»