27.04.2018

«ЛІВЕРПУЛЬСЬКИЙ» СЦЕНАРІЙ

Футбол Петров24 квітня в Кам’янці на стадіоні ПДАТУ стартував вже 3-ий футбольний турнір пам’яті тренера К-ПНУ Олександра Петрова.

У першому півфінальному матчі «Буревісник» зустрівся з «Цементником» (Подільський цемент). На 43-хвилині після автоголу «Буревісник» повів у рахунку. На 55-ій та 57-хвилинах Олег Зубик довів перевагу «студентів» до 3:0. Четвертий гол Вадима Глуховатого з подачі Назара Наталюка встановив остаточний рахунок – 4:0 на користь «Буревісника».

У середу в другому півфіналі «Фортеця» грала з командою Дунаївців. Події розгорталися немов за сценарієм півфінального матчу Ліги чемпіонів UEFA «Ліверпуль» – «Рома». Спочатку «Фортеця» забила, як пояснили нам дунаївчани, їхньому послабленому складу 5 м’ячів – Олександр Заковоротний, двічі Андрій Тимчук, Олександр Гладиш та Артем Сосніцький. Потім дунаївчани відіграли 2 м’ячі – Володимир Монастирський зі гри та Юрій Карбовський з пенальті.

Таким чином у фіналі турніру зустрінуться «Буревісник» та «Фортеця».