04.12.2015

ЛІЦЕЇСТИ СВЯТКУЮТЬ ПЕРЕМОГУ

У ДЮСШ-1 16-25 листопада пройшли змагання на Кубок міста з баскетболу серед юнаків 8-9 класів. На старт змагань вийшли 6 шкіл, де навчаються майже всі кандидати до збірної міста, гравці цього віку.

Досить рівно пройшли весь турнір збірна міського ліцею та НВК №14.
В очній зустрічі з рахунком 85:64 перемогли ліцеїсти, які й стали володарями Кубка міста (вчитель Марина Гордусь). Друге місце в НВК №14 (Анатолій Глушко), ІІІ - у торішнього переможця цього турніру, команди НВК №9 (Ярослав Федоренко).

Суддівська колегія визнала кращими гравцями турніру Олександра Головатюка (ліцей), який став кращим центровим змагань; кращим розігруючим – Бориса Козу (ліцей), кращим виконавцем 3-очкових кидків - Юрія Коваля (НВК №14), кращим захисником – Вадима Кузьменка (ліцей).

Змагання пройшли за підтримки депутата міськради, голови міської федерації баскетболу Андрія Конюшенка.