29.12.2017

ЛІДЕРИ ПІСЛЯ 1-КОЛА

Баскетбол23-24 грудня відбулися матчі останнього в 1-колі 7-туру чемпіонату України з баскетболу в Українській Першій лізі. Кам’янецький БК «ДіДіБао» (граючий тренер Микола Полюляк) грав на виїзді проти БК «Калуш-ПНУ».

У суботньому матчі дві перші чверті точилася досить рівна боротьба і, якщо першу з них наші виграли 22:24, то в 2-чверті «Калуш» виграв 3 очки і на велику перерву команди пішли за мінімальної – 1-очкової переваги господарів поля – 48:47. Але в 3-чверті «ДіДіБао» виграє 7 очок (14:21) і перед останньою чвертю веде в рахунку – 62:68. В останній чверті кам’янчани додали ще 7 очок переваги (12:19) і впевнено виграли матч – 74:87.

Натомість, у неділю «Калуш-ПНУ» явно додав у грі, вигравши 1-чверть – 14:12, а 2-чверть – 23:21. Тому на велику перерву команди пішли за 4-очкової переваги прикарпатців – 37:33. У традиційно важливій у баскетболі 3-чверті команди набрали порівну – по 19 очок, довівши рахунок до 56:52 на користь «Калуша». Але клас команди проявляється у складні моменти, коли потрібно сконцентруватися й зіграти уважно та відповідально, іноді на морально-вольових. Саме це і вдалося кам’янчанам в останній чверті, яку наші виграли в 6 очок (14:20) і здобули перемогу в матчі – 70:72. У «ДіДібао» найрезультативнішим у 1-ій грі був Максим Коломієць – 24 очки, а в 2-ій – Микола Полюляк – 21 (див. склади команд та результативність).

Тож, 1-коло «ДіДіБао» завершує одноособовим лідером групи 3 (див. таблицю) Української Першої ліги.

«Львів-УАД» – «Тернопіль-ТНЕУ» – 66:99; 56:86
«Старлайф» Черн. – «ВІТА-Агро» Львів – 94:75; 98:62.