«Кам’янець» Кам.-П. район – «Облонь» Чемерівці - 1:0.
«Кам’янець»:
Мазур, Гладкий, Теплюк, Кирилов, Карпюк, Тарасов, Савченко, Барицький О., Ратушняк, Кухар (60.Олійник), Ганик (88.Волошин).
Гол: Тарасов.

Футбол КолосМатчами 5-го туру, в неділю 3 липня, завершилися поєдинки 1-кола чемпіонату області з футболу в південній групі С, обласної Першої ліги.
Цей тур був позначений поєдинком лідерів – ФК «Кам’янець», що представляє наш район, та чемеровецькою «Оболонню». Вага матчу була досить великою – переможець здобував вельми добрі позиції у боротьбі за 1-ше місце в групі. Суперник має декілька гравців із Хмельницького, які зміцнюють і без того непоганий склад «Оболоні». Загалом гра була рівною, обидві команди намагалися грати з оглядкою на оборону.

Наші добре виглядали в 1-таймі та в першій половині 2-го. Гості мали один момент, але, б’ючи з меж штрафної площі, вдарили вище воріт. «Кам’янець» створив декілька можливостей для взяття воріт. Одна з них завершилася голом. Микола Тарасов завдав сильного удару з 25-30 м у дальній правий верхній кут воріт – 1:0. Під завісу тайму Сергій Ратушняк небезпечно прострілив із правого флангу вздовж воріт, але Володимир Ганик не зумів замкнути цей простріл на ближній штанзі, а Сергій Кухар не добив м’яч у ворота на дальній штанзі.

Після перерви наші знову створили гольовий момент. Олег Барицький після «обрізки» чужого півзахисту виходив до воріт і намагався вразити правий від себе кут воріт «Оболоні», але м’яч пролетів вище воріт.

У завершальній частині гри чемерівчани активізувалися, намагаючись врятувати бодай очко й більше володіли м’ячем та вперто шукали шляхи до воріт «Кам’янця», але змінити рахунок матчу не змогли.

Перемога «Кам’янця» 1:0, і він завершує 1-коло зі 100% результатом у ролі лідера, збільшуючи свій очковий відрив від головного переслідувача, чемерівчан, до 5 очок. Дещо пізніше закінчать 1-коло команди груп А та В ОПшЛ. На початок серпня заплановано старт 2-кола першості. Після вжитих санкцій проти ФК «Жищинці» за використання незаявленого гравця в матчі проти «Кам’янця», «Жищинці» знялися з чемпіонату.