24.08.2018

ЛЕГКА АТЛЕТИКА НА ВСІХ ШИРОТАХ

ЛА ветераниЄвропейські змагання  (ветерани)
Наприкінці липня в Чехії (м.Лово­сіця) пройшли Європейські змагання ветеранів з легкої атлетики в бігових, стрибкових та метальних видах змагань. У турнірі взяли участь понад 300 спортсменів із 19 країн Європи віком 35-85 років.

У складі збірної України гідно виступили 4 кам’янецькі легкоатлети. Зокрема, Олександр Ткачук (змагався серед ветеранів віком 60 років і старші) виборов 1-ше місце у стрибках у висоту. Валентин Ліпіч (55+) переміг у стрибках у висоту, а на 200-метрівці та стрибках у довжину здобув «срібло». Євгенія Янкун (55+) виборола 2-ге місце у метанні диска та 3-тє місце у штовханні ядра. Олена Поблічко (50+) здобула «срібло» у штовханні ядра та «бронзу» в метанні диска.

Відкритий обласний турнір
18-19 серпня в Хмельницькому пройшов Відкритий обласний турнір з легкої атлетики серед ветеранів від 35 років та старших. На ньому успішно виступили кам’янчани. Зокрема, Валентин Ліпіч переміг на дистанціях 100 та 200 метрів. Олександр Ткачук переміг у стрибках у висоту, а Михайло Моспан у забігах на 800 та 1500 метрів.

Євгенія Янкун показала найкращі результати у штовханні ядра та метанні списа, а Олена Поблічко у цих же дисциплінах була другою. Валентина Неподобна перемогла на 200-метрівці.

У загальнокомандному заліку легкоатлети Кам’янця посіли 2-ге місце, пропустивши вперед лише команду Хмельницького.