19.08.2016

ЛЕДЬ НЕ ДОТЯГНУЛИ ДО РЕКОРДУ

14 серпня пройшли матчі 1/4 фіналу Кубка району з футболу, присвяченого 25-й річниці Незалежності України.

Володар Кубка району, нігинські «Товтри», приймали вдома чемпіона Кам’янеччини – слобідко-рихтівську «Октаву». У 1-таймі гравець «Товтрів» Алішер Якубов відкрив рахунок ударом зі штрафного. На останній хвилині матчу октавник Вадим Кирик його зрівняв – 1:1.

На початку серії пенальті команди не забили по 2 рази, а потім дружно взялися вражати ворота, довівши рахунок до 19:18 на користь «Товтрів». Тож було пробито 42 пенальті, що, як виявилося пізніше, лише на 6 ударів менше, ніж зафіксований рекорд із «Книги рекордів Гінеса» – 48 післяматчевих пенальті за гру (Кубок Намібії).

Колибаївський «Маяк» вдома зіграв у нічию з кульчиєвецьким «Олімпом» - 2:2, а в серії пенальті точнішими були олімпівці – 4:5. Староушицький «Дністер» вдома поступився кадиєвецькому «Факелу» - 2:3, а «Олімпік» зі Слобідки-Гуменецької вдома програв «Колосу» зі Слобідки-Кульчиєвецької - 3:4.

Таким чином, у суботу, в півфіналах «Товтри» прийматимуть «Колос», а «Факел» завітає в Кульчиївці, в гості до «Олімпу».