27.10.2017

КУБОК ЗДОБУВАЄ «ФОРТЕЦЯ»

Футбол місто19 жовтня пройшов 2-ий півфінал Кубка Михайла Лук’яненка (чемпіонат міста) з футболу. Зброю схрестили ДЮСШ-2 та «ПДАТУ-Студент».

1-тайм був відносно рівний, гра проходила переважно у центрі поля. Та все ж за хвилину до перерви ДЮСШ-2 провели атаку, Ігор Кирилов віддав пас на Миколу Харкавого і той вразив правий від себе кут воріт аграріїв. У 2-таймі непогану можливість мав «школяр» Антон Сокальський, але з метрів 10-12 вдарив головою трохи вище воріт. На 60-хвилині після небезпечного удару «школярів» добре зіграв воротар ПДАТУ Тарас Ромашенко. Тож, перемога ДЮСШ-2 – 1:0, і вона стає другим фіналістом, який зустрівся у фіналі з «Фортецею-КПНУ».

Фортечники активно розпочали матч. На 13-хвилині небезпечно бив Богдан Соловей, а на 25-ій Махмуд Мохамед влучив у перекладину. Та все ж у швидкій атаці «Фортеці» на 30-хвилині Андрій Тимчук прострілює до воріт, і Артем Сосніцький відкриває рахунок. Одразу після перерви на 37-хвилині фортечник Влад Тимощук подав кутовий справа, і Мохамед забиває другий гол – 2:0. Але на 56-хвилині ДЮСШ-2 проводить швидку контратаку, й Антон Сокальський вражає лівий від себе кут воріт «Фортеці».

Цей рахунок і став фінальним – «Фортеця» перемагає 2:1 й отримує Кубок Михайла Лук’яненка-2017. Кращим воротарем турніру визнано Віктора Залісного (ДЮСШ-2), захисником – Володимира Метельницького (ПДАТУ), нападником – Сергія Бойчука (Буревісник), а кращим гравцем турніру – Артема Сосніцького (Фортеця).