Футбол Кубок області«Случ» Старокостянтинів – «Фортеця» Кам’янець - 3:0.
Фінар, Малюк, Лук’янов, Клекот, Антонов (84.Балабанов), Полетій, Перепилиця, Сакович, Марченко, Черкезов (63.Котяк), Могильницький (87.Бугун)
«Фортеця»:
Гаращук (90.Осташ), Барицький Вд., Ткачук, Нечай (79.Заковоротний), Кирилов, Муляр, Сосніцький, Щербина, Катеринчук (76.Соловей), Гладиш (59. Махмуд), Тимчук.
Голи:
45.Сакович, 71.Могильницький, 86.Полетій

25 серпня в Хмельницькому на стадіоні «Поділля» пройшов фінальний матч Кубка області з футболу, в якому старокостянтинівський «Случ» зустрічався з кам’янецькою «Фортецею».

На 11-хвилині півзахисник «Случа» Марченко низом виконав штрафний у лівий кут воріт «Фортеці», воротар Ярослав Гаращук відбив м’яч, Віталій Сакович добиває, але влучає у ліву штангу воріт «Фортеці».

У наших Андрій Тимчук вдарив з метрів 30-ти – вище воріт. На 33-хвилині у штрафній «Фортеці» Артем Марченко бив під перекладину наших воріт, але воротар Гаращук відбив м’яч. На останній хвилині 1-тайму случани навісили справа вперед до воріт «Фортеці» і Сакович у падінні головою відправляє м’яч у ближній лівий кут воріт – 1:0.

На початку 2-тайму протягом 48-ої та 49-ої хвилин воротар «Фортеці» Гаращук відбивав удари Вадима Могильницького та Владислава Полетія. На 53-хвилині довгим пасом із глибини фортечник Барицький кинув вперед Тимчука, той у боротьбі з захисником прокидав м’яч повз воротаря «Случа» Юрія Фінара, але останній відбив м’яч. На 61-хвилині старокостянтинівці вивели один на один із воротарем «Фортеці» Могильницького, але наш воротар відбив удар останнього. На 65-хвилині Щербина вкинув аут справа перед самі ворота «Случа». Вадим Барицький бив зблизька, але захисник Степан Клекот підставляв ногу, і м’яч пролетів трохи вище воріт. Ще через 3 хвилини гарним довгим пасом зі своєї половини поля наші вивели один на один з воротарем Тимчука. Андрій бив у ближній кут, але воротар «Случа» Фінар відбив м’яч. На 71-хвилині случанин Полетій справа відібрав м’яч, віддав у центр на Могильницького і той ударом у лівий нижній кут воріт забиває другий гол у ворота «Фортеці». Наші відповідають ударом головою Віталія Катеринчука, але воротар бере цей м’яч.

Останні питання в матчі старокостянтинівці зняли на 86-хвилині. З правого краю штрафної Сакович навісив на дальній лівий кут воротарської, і Полетій ударом головою відправив м’яч у правий кут воріт – 3:0. На останній хвилині матчу Богдан Соловей сходу пробив вище воріт, а в компенсований час Мохамед Махмуд вдарив трохи вище воріт.

Тож, як і рік тому, старокостянтинівський «Случ» виграє Кубок області. Фіналіст Кубку – кам’янецька «Фортеця» отримує медалі за 2-ге місце.