31.08.2018

КУБОК РАЙОНУ – В «ЗАМКА»

Футбол район-1У четвер, 23 серпня, на Центральному стадіоні ім.Тонкочеєва пройшов фінальний матч Кубка району з футболу – «Замок» Панівці – «Граніт» Думанів.

Цьогорічний регламент Кубка забороняв командам залучати у свій склад більше трьох легіонерів (гравців, які виступають в обласній Вищій лізі). Перед початком матчу команди вшанували пам’ять нещодавно померлого відомого спортсмена та спортивного організатора Миколи Єдинака.

Уже на 1-хвилині гравець «Замка» Сергій Лабанський опинився з м’ячем перед воротарем «Граніту» Павлом Литвинюком, але воротар накрив м’яч.

На 10-хвилині С.Лабанського вивели один на один із воротарем, але переграти останнього нападник не зумів. «Граніт» відповів на 13-хвилині ударом Сергія Ратушняка в праву від себе штангу воріт Панівців. Та все ж на 19-хвилині тривалу атаку Панівців завершував Сергій Бойчук. М’яч трохи зрикошетив і влетів до правого кута воріт «Граніту» – 1:0.

Футбол районНа 47-хвилині атака «Замка» – Вадим Стасюк віддав пас вперед на С.Лабанського, той вийшов один на один з воротарем і в правий від себе кут забив другий м’яч – 2:0. На 53-хвилині захисники запізнилися вийти на гравця Думанова С.Ратушняка, і той сильним ударом з 18-20 метрів у дальню, ліву (від себе) дев’ятку відіграє один м’яч – 2:1. Минає ще 4 хвилини і подачу з кутового справа гравець «Граніту» Володимир Шуляк завершує навісним ударом головою у дальній, правий кут воріт – нічия, 2:2.
Але це ще було не все. На 64-хвилині гравець Панівців В.Стасюк подає справа на ліву штангу на С.Лабанського, той обводить суперника і знову виводить «Замок» вперед – 3:2. Та через 8 хвилин «Граніт» знову відновлює рівновагу. С.Ратушняк з місця правого інсайда вражає дальній лівий кут воріт «Замка» – 3:3 і долю Кубка повинні вирішити післяматчеві пенальті.

Перші 5 ударів бездоганно пробили і гравці Панівців – Ткачук, Гуменюк Рм., Стасюк, Гончарук, Гуменюк Вс., і гравці Думанова – Ратушняк, Катеринчук Вт., Олійник, Катеринчук Юр., Шуляк – 5:5. Почалася серія спарених ударів. Тут одразу гравець «Панівців Герук В. забиває, а гравець Думанова Ганик В. б’є трохи вище лівої дев’ятки – 6:5. «Замок» Панівці перемагає й отримує Кубок Кам’янець-Подільського району-2018.