12.02.2016

КУБКОВИЙ ЗДОБУТОК КІКБОКСЕРІВ

4-7 лютого в Одесі пройшли змагання розіграшу Кубка України з кікбоксингу WAKO серед юнаків, юніорів та дорослих (Відкритий Кубок). Наше місто представляли вихованці тренерів ДЮСШ-2 Анатолія Лабатюка, Сергія Мещишина та Олександра Стасюка.

У змаганні юніорок Антоніна Осецька зуміла вибороти 2-ге місце у в/к 52 кг у лоу-кік, а в в/к 56 кг виборола 1-ше місце у фул-контакті. Серед дорослих у кік-лайті вона виборола срібло.

У змаганні дорослих двічі стала першою Жанна Радюк (в/к - 56 кг) як у фул-контакті, так і в кік-лайті. Павло Кондратов виборов 1-ше місце у в/к 71 кг (фул), та 2-ге місце у в/к 74 кг у кік-лайті.

Роман Головатюк став першим у в/к +94 кг (кік-лайт) та другим у в/к +91 кг (кік-лайт). Також 1-ше місце в активі Влада Гандзюка, що боровся в в/к 89 кг (кік-лайт). Переможцем турніру у в/к 63,5 кг став кам’янчанин Ярослав Собор – у фул-контакті та у кік-лайті. Також золотом поповнив скарбницю нашої команди Олександр Альохін, який боровся за нагороди в в/к 57 кг у розділі К-1. У цьому ж розділі змагань, у в/к 67 кг 2-ге місце посів Віталій Григоренко.
Із бронзою Кубка України повернувся Олександр Назарук, який проводив бої у в/к 67 кг (фул-контакт).