КРОК ДО ПІВФІНАЛУ

«Квітневе» Білогірський район – ФК «Кам’янець» - 0:2;
«Кам’янець»: Мазур, Олійник, Сосновський, Кирилов, Прокопчук, Ратушняк, Тарасов, Барицький О., Кухар, Нечай, Гасюк.
Голи: Барицький О.

У неділю стартував 1-тур одноколового фінального етапу першості області з футболу в Обласній Першій лізі. У групі Б ФК «Кам’янець» грав на виїзді проти «Квітневого» з Білогірського району.

Спочатку певну перевагу мали кам’янчани, які більше тримали м’яч, проте й господарі поля на атаку наших намагалися відповідати своєю. На початку 2-тайму, наші почали контратаку, кинувши довгим пасом вперед своїх нападників. Ті промчали до чужої штрафної, завдали удару, який заблокували захисники, але півзахисник «Кам’янця» Олег Барицький з району 11-метрової, ударом сходу в праву від себе «дев’ятку» відкрив рахунок.

«Квітневе» намагалося активізуватися, проте без великих успіхів. Згодом склалося враження, що вони чим далі, тим більше втрачали віру в перемогу. Натомість, за хвилин 10 до кінця матчу кам’янчанам вдалася затяжна атака, й Олег Барицький ударом з 16-метрів вражає правий кут воріт «Квітневого» - 0:2.

У неділю, 2 жовтня, деражнянський «Олімп» прийматиме вдома «Квітневе», а 9 жовтня у завершальному матчі групового етапу наші прийматимуть деражнянців. Нагадаю, що до півфіналу виходять по дві команди з кожної групи.

У групі А «Полонь» (Полонне) та ярмолинецька «Евеліна» зіграли в нічию - 0:0.