Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2021

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ 2020 РОКУ

22 січня в пресцентрі міської ради відбулося засідання комісії з виплати стипендій та грошових винагород спортсменам за високі спортивні досягнення та їх тренерам. Також було визначено 10-ку кращих спортсменів міста за підсумками 2020 року.

Комісія  визначила 10 кращих спортсменів, які будуть отримувати стипендії, 10 кращих спортсменів з олімпійських, не олімпійських видів спорту, 10 кращих спортсменів «Інваспорт», спортсменів-школярів з олімпійських, не олімпійських видів спорту, 10 кращих тренерів, тренерів ДЮСШ, 10 кращих спортсменів-ветеранів та кращі команди міста.
25-спорт.jpg
10 кращих спортсменів, які отримуватимуть стипендії в розмірі 1000 грн:
1. Майданюк Даніїл, 2007 р. н., КМСУ – чемпіон Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, чемпіон Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;  
2. Романенко Марія, 2006 р. н. – срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо ВТФ серед кадетів, срібна призерка чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;   
3. Скринський Андрій, 2003 р. н., – срібний призер чемпіонату Європи з тхеквондо серед клубів, СК «Чайка»;   
4. Шлопко Тетяна, 1996 р. н., МСУМКУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок з жиму лежачи, рекордсменка України, член національної збірної команди України, КПНУ ім. І. Огієнка;
5. Мельник Тетяна, 1985 р. н., ЗМСУ – чемпіонка України з пауерліфтингу серед жінок, рекордсменка України з жиму лежачи,  член національної збірної України з пауерліфтингу, Федерація пауерліфтингу України;
6. Тітаренко Дмитро, 1990 р. н., МСУМК - чемпіон України з велоспорту в індивідуальній гонці на час, з марафону (чоловіки), Хмельницька обласна ШВСМ;
7. Кондратов Павло, 1996 р. н., МСУМК – чемпіон України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
8. Атаманюк Андрій, 2002 р. н., КМСУ – триразовий чемпіон України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів з бігу на 3000 м. та з бігу на 5000 м. КПНУ ім. І. Огієнка;
9. Курдибаха Дмитро, 2002 р. н., МСУ - чемпіон України з важкої атлетики серед юнаків до 20 років, ДЮСШ № 1;
10. Арєф’єва Анна,  1999 р. н., КМСУ - чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;     

10 кращих спортсменів з олімпійських видів спорту:
1. Ванат Владислав, 2002 р. н. - чемпіон України з футболу U-19 в складі команди «Динамо», ДЮСШ № 2;
2. Нарольська Влада 1999 р. н. МСУ – чемпіонка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
3. Маматов Олег 2002 р. н. МСУ – бронзовий призер XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
4. Ільчик Любава 1999 р. н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
5. Тимчук Валерія 2001 р. н. МСУ – срібна призерка XV літньої Універсіади України з тхеквондо ВТФ, К-ПНУ ім. І.Огієнка;
6. Чернуха Олександра, 2004 р. н., І розряд – чемпіонка України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків 2003 р. н. і молодше, ДЮСШ №1;
7. Яковенко Валерія, 2008 р. н., ІІІ розряд – чемпіонка України з важкої атлетики серед дівчат до 13 років, ДЮСШ № 1;
8. Новосад Сабіна, 2000 р. н., МСУ – V місце на Кубку України серед жінок – еліта з боксу, ДЮСШ № 2;
9. Шершал Ірина, 2002 р. н., І розряд – чемпіонка області, V місце на чемпіонаті України з бігу на 400 м., ДЮСШ № 1;
10. Швець Єлизавета, 2002 р. н., І розряд - чемпіонка області,VІ місце на чемпіонаті України зі стрибків у висоту, ДЮСШ №1;

10 кращих спортсменів з неолімпійських видів спорту:
1. Охотнік Олександра, 2001 р. н., КМСУ - чемпіонка України з кікбоксингу  ВАКО  серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
2. Костинюк Данило, 2002 р. н., КМСУ - срібний призер  Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ № 2;
3. Матковський Іван, 2000 р. н., КМСУ - срібний призер Чемпіонату України з пляжної боротьби, ДЮСШ № 2;
4. Савельєва Анастасія, 1988 р. н., МСУМК - чемпіонка кубку та срібна призерка чемпіонату України зі стрільби кульової, ДЮСШ № 1;
5. Осецька Антоніна, 1999 р. н., МСУМК- срібна призерка чемпіонату України з кікбоксингу  ВАКО  серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
6. Головатюк Роман, 1995 р. н., ЗМСУ - срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;  
7. Паранюк Руслан, 2000 р. н., КМСУ - срібний призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих, член національної збірної України, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
8. Єремеєв Микола, 2000р.н., 1 розряд – срібний призер чемпіонату України кікбоксингу  ВАКО  серед дорослих, ДЮСШ № 2;
9. Ілаш Даниїл,  2003 р. н. – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, переможець чемпіонату Хмельницької області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів,                ДЮСШ № 2;
10. Ходоров Ігор, 2001 р. н. – I юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;

10 кращих спортсменів «Інваспорт»
1. Дімітрішина Кароліна, МСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейбол, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
2. Ільчук Катерина, КМСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
3. Владичинська Анастасія, КМСУ - срібна призерка міжнародного турніру з сидячого волейболу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
4. Тисленко Петро, чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
5. Іваськова Марина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
6. Кохан Катерина – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
7. Чорна Леся – чемпіонка України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
8. Шварчевський Дмитро – чемпіон України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;
9. Чаплінцева Діана – бронзова призерка Чемпіонату України з легкої атлетики, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;    
10. Небельський Олександр – чемпіон області з настільного тенісу, Хмельницький регіональний центр «Інваспорт»;

10 кращих спортсменів – школярів з олімпійських видів спорту.
1. Колесник Сергій, 2004 р. н., КМСУ – срібний призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ № 2.
2. Роговська Вероніка, 2003 р. н. КМСУ – бронзовий призер чемпіонату України з боксу серед жінок-молоді, ДЮСШ № 2;
3. Весна Анна, 2004 р. н., КМСУ – бронзова призерка чемпіонату України з боксу серед жінок – юніорів, ДЮСШ № 2;
4. Кожухар Юрій, 2005 р. н., І розряд – бронзовий призер чемпіонату України з важкої атлетики до 17 років, ДЮСШ № 1;
5. Коляновський Олександр, 2005 р. н., ІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
6. Мороз Максим, 2005 р. н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
7. Пірожак Олександр, 2006 р. н., ІІІ розряд – бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного бігу, ДЮСШ № 1;
8. Соколан Назарій, 2006 р. н., КМСУ – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ № 2;
9. Ткачук Дмитро, 2006 р. н., I розряд – переможець зонального чемпіонату України з боксу, ДЮСШ № 2;
10. Маслюк Максим, 2007 р. н., I розряд – срібний призер зонального чемпіонату України з боксу,  ДЮСШ № 2;

10 кращих спортсменів – школярів з неолімпійських видів спорту
1. Руда Ірина, 2006 р. н., I розряд – чемпіонка України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд»;
2. Кондратов Валентин, 2005 р. н., І Розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей, юнаків та юніорів, клуб бойових мистецтв «Прайд»
3. Дзісяк Ярослав, 2004 р. н., – I розряд – бронзовий призер чемпіонату України з кікбоксингу ВАКО серед дітей юнаків та юніорів, ДЮСШ №2;
4. Костинюк Дам’ян, 2005 р. н., КМСУ – V місце у чемпіонаті України з класичної боротьби серед кадетів, ДЮСШ № 2;
5. Фаріон Антон,  2005 р. н., I юн. - V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ № 2;
6. Махніцкий Олександр, 2009 р. н., II юн. – V місце у чемпіонаті України з боротьби сумо серед школярів, ДЮСШ № 2;
7. Галагодза Максим, 2006 р. н., I розряд - чемпіон області з кікбоксингу ВАКО серед юнаків та юніорів, ДЮСШ № 2;
8. Демеденко Кіріл, 2007 р. н., II юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;
9. Лабанський Максим, 2005 р. н., II юн. - чемпіон області з змішаних єдиноборств ММА, ДЮСШ № 2;
10. Бакицький Тимофій, 2006 р. н., II юн.  - срібний призер чемпіонату області з змішаних єдиноборств, ДЮСШ № 2;

10 кращих тренерів.
1. Ліщук Василь Володимирович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з легкої атлетики, К-ПНУ ім. І. Огієнка;
2. Воронецький Вадим Борисович – Заслужений тренер України, тренер-викладач з пауерліфтингу, К-ПНУ ім. І. Огієнка;  
3. Лабатюк Анатолій Анатолійович – Заслужений тренер України з кікбоксингу, ДЮСШ № 2;
4. Пасенко Дмитро Васильович - Заслужений тренер України, тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ № 2;
5. Мельник Валерій Вікторович – тренер з пауерліфтингу;
6. Мельник Микола Андрійович - тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ № 1;
7. Чайка Сергій Володимирович - тренер-викладач з тхеквондо, СК «Чайка»;  
8. Чайка Сергій Сергійович – тренер з тхеквондо, СК «Чайка»;
9. Фельвашніков Віктор Олеговича – тренер-викладач з тхеквондо, СК «Чайка»;
10. Костинюк Володимир Володимирович - тренер викладач з боротьби вільної, ДЮСШ № 2.

10 кращих тренерів ДЮСШ.
1. Вергуш Олег Миколайович - тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ № 1;
2. Вергуш Юля Віталіївна – тренер викладач з легкої атлетики, ДЮСШ № 1;
3. Коваль Олександр Гнатович – Заслужений тренер України, тренер-викладач зі стрільби кульової, ДЮСШ № 1;
4. Люлько Олег Олександрович – тренер-викладач з боксу ДЮСШ № 2;
5. Мещишин Сергій Васильович – тренер викладач з кікбоксингу ВАКО, ДЮСШ № 2;
6. Мітельман Кім Михайлович – тренер-викладач з баскетболу, ДЮСШ № 1;
7. Нестеровський Юрій Євгенович – тренер-викладач зі змішаних єдиноборств, ДЮСШ № 2;
8. Полінська Тетяна Анатоліївна – тренер-викладач з дзюдо ДЮСШ № 2.
9. Приходько Володимир Миколайович - тренер-викладач з боксу     ДЮСШ № 2;
10. Хенцінська Тетяна Василівна – тренер-викладач з важкої атлетики ДЮСШ № 1.

10 кращих спортсменів ветеранів.
1. Слабунов Євген – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
2. Микитюк Володимир – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
3. Булигін Роман – чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
4. Передерко Микола - чемпіон України з футзалу серед ветеранів, володар супер кубку України з футзалу серед ветеранів;
5. Ліпич Валентин – чемпіон України з легкої атлетики;
6. Поблічко Олена - чемпіонка України з баскетболу;
7. Ткачук Олександр – чемпіон України з легкої атлетики;
8. Гордєєва Валентина - чемпіонка України з баскетболу;  
9. Янкун Євгенія – срібна призерка України з легкої атлетики;
10. Моспан Михайло – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики.

Кращі команди міста.
1. Команда «ДіДіБао» (баскетбол)
2. Баскетбольна команда (юнаки)
3. Волейбольна команда (дівчата)
4. Гандбольна команда (дівчата)
5. Команда «Фортеця» (футзал)

Теги: спорт

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.