Перейти на мобільну версію сайту


27.01.2017

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ 2016 РОКУ

Кращ. сп-менНаприкінці минулого тижня відбулося нагородження кращих спортсменів 2016 року в Кам’янець-Подільському районі. У десятку кращих увійшли представники з Баговиці, Слобідки-Рихтівської, Слобідки-Кульчиєвецької, Оринина, Старої Ушиці, Подільського, Гуменецької та Колибаївської ОТГ.

До складу збірних команд України входять дев’ять спортсменів району, збірних області - 48.


КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З ОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
Ілля Розумовський – срібний призер чемпіонату області (легка атлетика);
Анна Горгулько – мсмк, чемпіонка України серед молоді, чемпіонка командного чемпіонату України (тхеквондо ВТФ);
Тетяна Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс);
Дмитро Мещук – переможець етапу Кубка світу, срібний призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ);
Юрій Попович – чемпіон та кращий гравець чемпіонату району (волейбол);
Олег Барицький – чемпіон та кращий гравець чемпіонату району (футбол);
Валерія Тимчук – переможець етапу Кубка світу, чемпіонка України серед юніорів (тхеквондо ВТФ);
Анастасія Атаманчук – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол);
Ольга Арсенюк – чемпіонка району (настільний теніс);
Яна Стельмах – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ З НЕОЛІМПІЙСЬКИХ ВИДІВ СПОРТУ
Тетяна Шлопко – мсмк, бронзова призерка чемпіонату світу з жиму серед жінок, чемпіонка Європи серед дівчат, чемпіонка України (пауерліфтинг);
Юрій Гаврилюк – бронзовий призер чемпіонату області (армспорт);
Тетяна Мельник – змс, бронзова призерка чемпіонату світу серед жінок, чемпіонка України, чемпіонка області (пауерліфтинг);
Валерій Данчук - бронзовий призер чемпіонату області, чемпіон району (футзал).
Сергій Зирчик – срібний призер чемпіонату області (армспорт);
Валентина Загоруйко – срібний призер чемпіонату України (пауерліфтинг);
Віталій Рибарчук – срібний призер та кращий воротар чемпіонату району (футзал).
Сергій Дігалов – чемпіон області (армспорт);
Тетяна Чумагіна – чемпіонка Всеукраїнської, обласної та районної спартакіади спартакіади державних службовців (шашки);
Каріна Голованчук – бронзова призерка чемпіонату України серед сільських команд (футзал).

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ-ЮНІОРИ
Катерина Ткачук – кмс, бронзова призерка чемпіонату світу серед дівчат з жиму, чемпіонка України (пауерліфтинг);
Даніїл Баблонюк – чемпіон України серед юнаків (тхеквондо ВТФ);
Каріна Ткачук – срібна призерка Всеукраїнських сільських спортивних ігор (футбол);
Єва Мак – кмс, срібна призерка чемпіонату України серед юніорів, чемпіонка області (пауерліфтинг);
Давид Нестеров – кмс, бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ);
Ганна Гончар – мсмк, чемпіонка світу з жиму серед юніорів, срібна призерка чемпіонату Європи, бронзова призерка чемпіонату світу серед юніорів, чемпіонка України (пауерліфтинг);
Владислав Козак – бронзовий призер чемпіонату Європи серед юнаків (тхеквондо ВТФ);
Анастасія Антонюк – срібна призерка чемпіонату України серед дівчат (пауерліфтинг);
Данило Братушко – чемпіон обласного турніру серед юнаків (легка атлетика);
Іван Тимчук – бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків (тхеквондо ВТФ).

КРАЩІ ТРЕНЕРИ
Вадим Воронецький – заслужений тренер України, тренер районної ДЮСШ відділу освіти з пауерліфтингу;
Іван Боднар – тренер районної ДЮСШ відділу освіти з футболу;

КРАЩІ СПОРТСМЕНИ–ВЕТЕРАНИЧемпіони району
Леонід Березніцький – мс, чемпіон світу серед ветеранів, чемпіон України серед ветеранів (гирьовий спорт);
Микола Дубчак – бронзовий призер Кубка України серед ветеранів (легка атлетика);
Руслан Хамелюк – срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів (футзал);
Ігор Вольський – чемпіон району серед ветеранів (волейбол);
Ольга Матковська – чемпіонка області серед ветеранів (шахи);
Павло Чорний – чемпіон області серед ветеранів (гирьовий спорт);
Юрій Самборський – срібний призер Всеукраїнського турніру, бронзовий призер чемпіонату області серед ветеранів, бронзовий призер чемпіонату району (футзал);
Роман Булигін – срібний призер Кубку України серед ветеранів (футзал), срібний призер чемпіонату району серед ветеранів (волейбол).
Іван Правник – срібний призер обласної спартакіади, чемпіон районної спартакіади державних службовців (шашки);
Сергій Боднар – чемпіон району серед ветеранів (волейбол).

Перше місце в огляд-конкурсі на краще спортивне село району здобула Орининська сільська рада.

Командою року визнано збірну району дівчат 2002-2004 р. н. з футболу, яка є чемпіоном обласних та срібним призером всеукраїнських сільських спортивних ігор «Золотий колосок».

Спортивним журналістом року став Олег Мазурик з газети «КЛЮЧ», якого відзначили за найкраще висвітлення спортивних подій району.

Хмельницька обласна федерація футболу кращим гравцем чемпіонату області визнала гравця команди ФК «Кам’янець» Миколу Тарасова.

У чемпіонаті району з футболу (Вища ліга) І місце здобула команда «Астра» (Велика Слобідка), ІІ - «Октава» (Слобідка-Рихтівська), ІІІ - «Олімп» (Кульчіївці). Кращим гравцем визнано Олега Барицького («Астра»), кращим суддею - Віктора Гладиша.

У Першій лізі перемогу святкувала команда «Олімпік» (Слобідка-Гуменецька), ІІ місце у команди «Титан» (Крушанівка), ІІІ - «Факел» (Кадиївці). У Другій лізі переможцями стала команда «Дністер» (Стара Ушиця), ІІ місце у «Колоса» (Оринин), ІІІ - «Кармалюк» (Гуменці).


Теги: кращі спортсмени, 2016

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.