25.05.2018

КОМАНДНЕ «СРІБЛО» ОБЛАСТІ

Лег.Атлетика18-19 травня в Хмельницькому на стадіоні «Поділля» пройшов чемпіонат області (ЧО) з легкої атлетики.

Успішно виступили на ньому кам’янчани. Зокрема, Олександр Пінтак переміг у метанні списа і штовханні ядра. Олександр Чорнобривий був кращим на дистанції 3000 м і посів 2-ге місце на відстані 1500 м. Олександра Чернуха здобула «золото» в секторі стрибків у довжину та стала 2-ою на 100-метрівці. Андрій Войтков став чемпіоном області на дистанції 400 м з бар’єрами і 3-ім на 400-метрівці. Ірина Шершал перемогла на дистанції 1500 м, а на 800-метрівці була 3-ою. Також стали чемпіонами області Леонід Гоменюк та Юлія Рубановська у метанні диска, а Мирослав Губін – у бігу на 110 м з бар’єрами.

Андрій Ладиняк та Юлія Підкулько вибороли «срібло» на дистанції 3000 м, а Марія Черневич на 200-метрівці. Також 2-ге місце в активі Єлизавети Швець у стрибках у висоту, а в Артема Богуцького – у стрибках у довжину. Ростислав Коваль здобув обласне «срібло» у штовханні ядра.

Ще троє кам’янчан вибороли «бронзу» ЧО – Єлизавета Андріанова на дистанції 1500 м, Марія Антименюк у стрибках у висоту та Ростислав Вужицький у метанні списа.

Крім того, кам’янчани перемогли в естафетах 4х400 м і в чоловіків (А.Ладиняк, А.Войтков, О.Чорнобривий, Д.Шварчевський), і в жінок (О.Няньчур, М.Антименюк, Л.Боднарук, Є.Андріанова). В естафетах 4х100 кам’янчани вибороли «срібло» і в жінок (О.Чернуха, М.Черневич, Є.Шершал, Є.Швець), і в чоловіків (П.Чікал, А.Богуцький, В.Адамчук Д.Буженін).

У командному заліку перемогли легкоатлети Хмельницького (695 очок), кам’янчани з 646 очками вибороли «срібло», а команда Старокостянтинова стала 3-ою (585). Підготували наших легкоатлетів до змагань тренери Олег Вергуш, Михайло Моспан, Василь Ліщук, Олександр Ротар, Вадим Гоншовський, Володимир Кузьмінський та Василь Кравець.