26.01.2018

КОМАНДНЕ «СРІБЛО». ДЮСШ

Важ. Атлетика20 січня в Хмельницькому пройшов чемпіонат області серед ДЮСШ з важкої атлетики. Змагалися штангісти 2000 р.н. та молодші. У турнірі взяли участь 8 команд. Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-1.

Володимир Маслій став чемпіоном області у в/к 77 кг. П’ятеро кам’янчан посіли 2-ге місце – Михайло Бойко (в/к 50 кг), Владислав Клімашевський (в/к 56 кг), Богдан Галась (в/к 69 кг), Артур Подгорняк (в/к 77 кг) та Денис Панченко (в/к 85 кг). У командному заліку кам’янчани посіли 2-ге місце серед хлопців.

А от команда дівчат виступала в неповному складі. Катерина Боль (в/к 56 кг) та Діана Яковець (в/к 58 кг) здобули 4-те місце, а дуже юна (2008 р.н.) Валерія Яковенко (в/к 48 кг) – 5-те місце.

Готували до змагань юних важкоатлетів тренери ДЮСШ-1 Микола Мельник, Тетяна Хенцінська, Олександр Хомовський та Леонід Щербина.