08.12.2017

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА. Важка атлетика

Важ. Атлетика2-3 грудня в Кам’янці пройшов турнір «Пам’яті важкоатлетів Кам’янеччини» (змагалися штангісти 2000 р. н. та молодші), а також Кубок області з важкої атлетики (без вікових обмежень). Штангісти Кам’янеччини записали до свого активу низку призових здобутків.

Зокрема, в жіночій частині змагань Маргарита Лук’янчук перемогла у в/к 69 кг. Валерія Яковенко у в/к 44 кг, Олександра Охотнік у в/к 69 кг та Ганна Боднар у в/к 75 кг здобули «срібло», а Марина Мозолюк у в/к 69 кг та Яна Романишина у в/к 75 кг посіли 3-тє місце.

У чоловічій частині змагань одразу п’ятеро кам’янчан стали переможцями – Михайло Бойко (в/к 45 кг), Анатолій Лужняк (в/к 50 кг), Юрій Войтов (К-ПНУ) у в/к 69 кг, Дмитро Кукош (К-ПНУ) у в/к 77 кг та Андрій Остап’юк у в/к +105 кг. Троє кам’янчан – Ростислав Лиськов у в/к 34 кг, Владислав Клімашевський у в/к 56 кг та Володимир Маслій у в/к 77 кг посіли 2-ге місце. Іван Чагарін у в/к 34 кг, Андрій Цюрик у в/к 38 кг, Артем Ляхоцький у в/к 41 кг та Богдан Галась у в/к 69 кг ввійшли до квартету «бронзових» призерів змагань.

У командному заліку Кубка області трійка призерів має такий вигляд: у жінок – 1.Хмельницький, 2.Кам’янець, 3.Полонне, а в чоловіків – 1.Кам’янець, 2.Чемерівці, 3.Волочиськ.

Підготували наших штангістів тренери ДЮСШ-1 Микола Мельник, Тетяна Хенцінська та Леонід Щербина.