20.01.2017

КОМАНДНА ПЕРЕМОГА. ЛЕГКА АТЛЕТИКА

Лег Атлетика17-18 січня в Хмельницькому проходив чемпіонат області з легкої атлетики в приміщенні. На дистанції 1500 та 3000 метрів серед жінок перемогла кам’янчанка Тетяна Палінкаш (індустріальний коледж), а серед чоловіків – також на 1500 та 3000 м переміг ще один кам’янчанин – Віталій Капітанець (К-ПНУ). Каріна Герасимова (К-ПНУ) виграла у секторі для стрибків у довжину та в потрійному стрибку. Владислав Токарчук (ЗОШ №7) переміг у потрійному, а в стибках у довжину показав 3-ій результат. У спортивній ходьбі на 2000 м перемогла Анна-Марія Біба (індустріальний коледж). Серед юнаків на дистанції 3000 м Олександра Ралюк (ЗОШ №14) стала першою, а на дистанції 3000 м показала 2-ий результат. На дистанції 200 м перемогла кам’янчанка Марія Черневич (ліцей), а на 2000 м з перешкодами – Ігор Спеціальний (індустріальний коледж).

Олександра Гарзель (ПДАТУ) була 2-ою на дистанції 1500 м та 3-ою на 800 м. Вікторія Поліщук (К-ПНУ) була 2-ою в ходьбі на 2000 м та 3-ою на 3000 м. Анна Ареф’єва (К-ПНУ) показала 3-ій результат у ходьбі на 2000 м та 2-ий на 3000 м. У штовханні ядра Андрій Сабов (К-ПНУ) виборов срібло, а Дарія Лісова (НВК №13) – бронзу. Ірина Шершал (СЗОШ №5) була 3-ою на дистанціях 800 та 1500 м. Також дві бронзи виборов Олександр Пінтак (К-ПНУ) – у штовханні ядра та на 60-метрівці.

На дистанції 800 м 2-ге місце виборов Назар Назарійчук (К-ПНУ). Також третій результат показали Олександра Пазюк (НВК №13) на дистанції 60 м з бар’єрами та Вікторія Боднар (ЗОШ №15) у потрійному стрибку.

У командному заліку команда Кам’янця виборола звання чемпіона області, набравши 681 очко. У Хмельницького – 504, а в Старокостянтинова – 487 очок. У змаганні ВНЗ беззаперечну перемогу отримав К-ПНУ – 375 очок, слідом за ним розташувалися Прикордонна академія – 100 очок та ХНУ – 87 очок.

Готували легкоатлетів до змагання тренери К-ПНУ та ДЮСШ-1 Василь Ліщук, Олег та Юлія Вергуші, Михайло Моспан, Володимир Кузьминський та Олександр Ротар.