04.05.2018

КОМАНДА ПЕТРОВА ВИГРАЄ КУБОК ПЕТРОВА

Футбол Петров26 квітня на стадіоні ПДАТУ пройшов фінальний матч розіграшу Кубка заслуженого тренера України Олександра Петрова (тренера К-ПНУ). У ньому зустрілися дві команди К-ПНУ – «Буревісник» (граючий тренер Андрій Петров) та «Фортеця» (тренер Віталій Авінов).

На 2-хвилині «Буревісник» міг відкрити рахунок, але Вадим Глуховатий не зумів реалізувати вихід один на один з воротарем. Через 4 хвилини фортечники подали кутовий зліва, і Володимир Муляр сильним ударом влучив у ліву штангу воріт «Буревісника». На 43-хвилині «Фортеця» пасом з глибини фактично вивела в район 11-метрової позначки Олександра Заковоротного на побачення з воротарем, але удар останнього прийшовся правіше і воротаря, і воріт суперника. На останній хвилині 1-тайму фортечник Вадим Барицький небезпечно бив головою під перекладину воріт, але знову добре зіграв воротар «Буревісника» В.Броварський.

На 55-хвилині фортечник Артем Сосніцький з партнерами втратили можливість відкрити рахунок, а на 60-хвилині гравець «Буревісника» Олег Зубик з метрів 18-ти пробив поруч із правою штангою воріт. Ще через 6 хвилин правіше воріт вдарив О.Заковоротний. Натомість на 85-хвилині після потрапляння м’яча в руку фортечнику, арбітр Роман Булигін призначив пенальті, який у праву від себе «дев’ятку» воріт забив О.Зубик – 0:1. Але на 87-хвилині після зіткнення у штрафній «Буревісника» Р.Булигін призначив пенальті вже у ворота «Буревісника». Сам постраждалий Владислав Тимощук бив у лівий від себе кут, але воротар В.Броварський відбив цей м’яч. Останню можливість перевести матч у серію пенальті мав фортечник Вадим Вишинський, але із метрів 18-ти вдарив ледь вище воріт.

Тож, «Буревісник» перемагає 1:0 і його граючий тренер, син Олександра Петрова Андрій Петров отримує з рук декана ФФК К-ПНУ Івана Стасюка Кубок О.Петрова.

За «Буревісник» грали 4 гравців з Дунаївців – воротар Володимир Броварський, Вадим Глуховатий, який грав у команді Олександра Петрова, Назар Наталюк та Дмитро Калинюк, а також кам’янецькі футболісти – Вадим Стасюк, Олег Зубик, Артем Гонтар, Олександр Головатюк, Дмитро Штерчук, Ігор Гончар, Олександр Лігун, Вадим Пищаль, Михайло Вишневський, Роман Середович та Андрій Петров.