28.10.2016

КОМАНДА ПЕРЕМОЖЦІВ

Кікбоксинг21-23 жовтня у Хмельницькому відбувся Відкритий чемпіонат області з кікбоксингу. У змаганнях взяли участь кікбоксери з Нетішина, Вінниці, Чернівців, Хмельницького та Кам'янця.

Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-2. Переможцями турніру стали Ілля Дзісяк (фул-контакт, лоу-кік), Ярослав Дзісяк (фул-контакт), Анастасія Расевич (фул-контакт), Ірина Руда (фул-контакт), Влад Ліпатов (фул-контакт, лоу-кік - 3-ій).

Шестеро кам’янчан вибороли срібло: Олександра Охотник, Влад Соловод, Олександра Залізінський (фул-контакт), Михайло Бігун, Влад Іванюк, Даниїл Грибенюк (лоу-кік). Максим Швець та Максим Галагодза посіли 3-тє місце у фул-контакті.

Тренують спортсменів Анатолій Лабатюк та Сергій Мещишин. Спортсмени та тренери дякують батькам та почесному президенту федерації кікбоксингу Сергію Кротіку.