31.03.2017

ХАЙ ЙОМУ ГРЕСЬ!

футбол укр студ«Фортеця-КПНУ» Кам’янець – «Університет» Чернівці - 0:0.
«Фортеця-КПНУ»: Чесановський, Глуховатий, Гресь, Грушкевич (46. Ткачук – 74. Головатий), Муляр, Зубик, Тимчук (31. Радзівон), Сосніцький, Тимощук, Заковоротний (54. Гладиш), Якубов.

29 березня поновилася Студентська першість України з футболу. В пропущеному матчі 1-туру команда «Фортеця-КПНУ» приймала лідера групи – чернівецький «Університет». Обидві команди хотіли захопити ініціативу, але найшла коса на камінь. Як наслідок, гра перейшла переважно в центр поля, коли гострих моментів було небагато.

На 13-хвилині наші навісили штрафний, воротар гостей недалеко відбив м’яч і першим на добиванні був Андрій Тимчук, але його удар прийшовся вище воріт. Чернівчани відповіли ударом Павла Олійника правіше воріт. Натомість на 50-хвилині Алішер Якубов із метрів 30-ти небезпечно пробив штрафний над перекладиною, а на 64-хвилині він же на вході в штрафну гостей сильно бив низом з місця правого інсайда. Але воротар гостей Іван Магіс відбив цей м’яч. На 70-хвилині наші справа вкинули м’яч з аута у центр штрафної площі, там головою його переадресували на дальній кут воротарської площі, й Олександр Гладиш бив низом у дальній кут, але м’яч пролетів правіше воріт.

Через 6-хвилин гості заробили пенальті, але низовий удар з «точки» Андрія Королянчука прийшовся лівіше воріт. На 79-хвилині «Фортеця» пробила штрафний з метрів 35-ти, але воротар гостей, ледь дотягнувшись до м’яча, перевів його повз штангу воріт. За 2-хвилини до завершення гри зліва виходив до наших воріт чернівчанин Орест Дмитерко, але його низовий удар воротар «Фортеці» Денис Чесановський відбив, а потім накрив м’яч.

Тож нічия - 0:0, і 4 квітня ці команди зустрінуться ще раз, знову в Кам’янці, але вже в матчі 7-туру першості.