30.03.2018

КАМ’ЯНЕЦЬКОГО ЦВІТУ ПО ПРОФЕСІЙНОМУ СВІТУ

ЯкубовПоволі поновлюються футбольні чемпіонати в українських професійних лігах. Приємно, що у всіх трьох професійних дивізіонах грають вихованці кам’янецького футболу.

В Українській Прем’єр-лізі свій перший матч за головну команду одеського «Чорноморця» зіграв 19-річний півзахисник Владислав Хамелюк (на фото праворуч), вихованець міської ДЮСШ-2 та дитячої «Фортеці». Він вже тривалий час виступав за молодші склади «Чорноморця», а 17 березня на 71-хвилині вступив у гру проти кам’янської «Сталі». Перед цим Хамелюк був заявлений на матчі проти «Шахтаря», «Карпат», «Ворскли», «Олександрії», не виходячи при цьому на поле. Сподіваємося, що тренери будуть йому довіряти більше.

ХамелюкВихованець гуменецького футболу Алішер Якубов (на фото ліворуч), який зараз на правах оренди грає за першолігові «Балкани» с.Зоря Одеської області, в першому весняному турі вийшов на заміну на 72-хвилині виїзного матчу проти «Колосу» Ковалівка Київської області. При рахунку 1:1 на 90-хвилині Алішер отримав м’яч на лівому фланзі атаки і перед лівим кутом штрафної суперника завдав блискучого результативного удару в ближню, ліву від себе «дев’ятку» воріт «Колоса». Цей гол приніс «Балканам» виїзну перемогу – 1:2 і підняв команду на 10-те місце української Першої ліги.

Вихованець міської ДЮСШ-2, воротар Денис Чесановський залишив розташування чернівецької «Буковини», і, як він нам повідомив, перебуваючи на правах вільного агента, розглядає можливі варіанти продовження своєї футбольної кар’єри. Ще два вихованці міської ДЮСШ-2 – воротар Сергій Чернобай та захисник Владислав Полторацький продовжують виступати в українській Другій лізі за волочиський «Агробізнес». Команда зараз лідирує в групі А УДЛ, маючи після 17 турів 48 очок. На 10 очок відстає івано-франківське «Прикарпаття».