29.12.2017

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ВЕТЕРАНИ ПЕРЕМАГАЮТЬ У ЧО

м-Футбол ветерани«Фортуна» Кам’янець: Залісний, Цимбалістий, Барабаш, Богуцький, Самборський, Смоляр, Гресько, Хамелюк.

23 грудня в Кам’янці у ФОК (К-ПЕМЗ) пройшов чемпіонат області (ЧО) з міні-футболу (футзалу) серед ветеранських команд 40+. Сім команд-учасниць були розділені на 2 групи, матчі в яких принесли такі результати:

Група А: 1 місце - Нова Ушиця (9 очок), 2 - Городок (6 очок), 3 - Чемерівці (3 очка), 4- Ярмолинці (0)

Група Б: 1 місце - Кам’янець (6 очок), 2 - Маків Дун. р-н (3 очка), 3 - Теофіполь (0)

Тож, як бачимо, команди, які зуміли виграти всі свої матчі в групах – Нова Ушиця та «Фортуна» Кам’янець – зустрілися у фінальному матчі. Щоправда, нашим довелося грати другий матч підряд, маючи лише близько 10-15 хвилин відпочинку, тоді коли їх суперники відпочивали ще й протягом однієї гри.

Рахунок на 5-хвилині після довгої, затяжної атаки відкрили ветерани Нової Ушиці. Наші атакували протягом майже всього тайму, а суперник намагався відповідати контратаками. За півтори хвилини до закінчення 1-тайму Вадим Гресько, сильно пробивши в ближній правий кут воріт, зрівняв рахунок – 1:1.

Після перерви на 17-хвилині Руслан Хамелюк виводить кам’янчан вперед. Потім Валерій Богуцький і знову Р.Хамелюк доводять перевагу кам’янчан до 4:1. Нова Ушиця відповідає гострою атакою, але Григорій Барабаш «виносить» м’яч із порожніх воріт. На 24-хвилині Валерій Богуцький з подачі Василя Смоляра забиває п’ятий м’яч кам’янчан, а за хвилину Р. Хамелюк доводить перевагу «Фортуни» до 6:1. На 26 хвилині гравці Нової Ушиці влучили у перекладину. Натомість, кам’янчани голами В.Богуцького та Р.Хамелюка поставили переможну чемпіонську крапку в матчі. 8:1 – на користь «Фортуни».