02.12.2016

КАМ’ЯНЕЦЬКЕ ЮНАЦЬКЕ ДЕРБІ

Футбол ДЮФЛ24 листопада було зіграно пропущений матч 7-туру чемпіонату обласної Дитячо-юнацької ліги (до-16-річних колективів) між двома кам’янецькими командами – ДЮСШ-2 та колективом військового ліцею «Патріот».

Перша половина матчу позначилися доволі в’язкою боротьбою, в якій незначну перевагу мав «Патріот», хоча гострими моментами біля чужих воріт глядачів не балували обидві команди. Після перерви «Патріот» дещо додав обертів і в середині 2-тайму йому вдалося відкрити рахунок, це зробив Ростислав Старов. У команди ДЮСШ-2 запам’ятався рейд із центра поля й вихід один на один з воротарем Дениса Люкманова, але його удар прийшовся вище воріт.

Натомість, «Патріот» нарощував свій тиск на ворота спортшколи. Ударом зі штрафного з метрів 25-ти, лівіше центру, Микола Чалий влучив у перекладину. Також влучив у перекладину й Олександр Ільков. Але наприкінці матчу довга позиційна атака патріотів закінчилася низовими й цього разу влучним ударом Олександра Ількова.

Тож, перемога «Патріота» - 2:0, і він повертає лідерську позицію в турнірній таблиці.