10.11.2017

КАМ’ЯНЕЦЬКЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО В МОТОСПІЛЬНОТІ

Мотокрос ПолатайкоНещодавно пройшли змагання з мотокросу. Приємно, що в 3-ох із них у класі «Аматор» – «МХ-С» взяв участь і представник Кам’янця Олександр Полатайко.

Зокрема, на етапі Кубка України в Дорогомеді, Чернівецької області, Олександр виборов 10-те місце з-поміж близько 20 учасників. Також 10-те місце Олександр посів і в змаганнях у Рівненській області серед 23-ох учасників біля Острога в жовтні ц.р. Цікавим, як каже Олександр, був заїзд на Відкритому чемпіонаті Молдови під Кишиневом. Завдяки значному призовому фонду тут змагалися 23 учасники з різних країн. Кам’янчанин став 13-м, а переміг у гонці мотогонщик з Німеччини.

4-5 листопада в Луцьку пройшов черговий етап Кубка України з мотокросу. Це змагання, як каже Олександр, стало для нього першим, яке проходило на піску, а тому несло низку додаткових фізичних складнощів. Кам’янчанин тут посів 15-те місце із 22 учасників. Проте, сподіваємося, здобув значний досвід.