12.08.2016

КАМ’ЯНЕЦЬКЕ ДЕРБІ ВИЗНАЧИЛО ПІВФІНАЛІСТА

Футбол Куб. областіУ суботу, 6 серпня, стартував розіграш Кубка області з футболу. На стадії 1/4 фіналу дві кам’янецькі команди – «Фортеця», яка грає в обласній Прем’єр-лізі, та ФК «Кам’янець», який грає в обласній Першій лізі, зустрічалися в очній дуелі.

Рахунок відкрили фортечники, яким на 20-хвилині вдався розіграш стандарту. Олег Зубик подав кутовий з правого флангу, а Руслан Марцинковський спочатку зупинив м’яч, а наступним дотиком відправив смугастого в праву «дев’ятку» воріт суперника. Хвилин через п’ять фортечники провели швидку контратаку. Андрій Тимчук промчав лівим флангом, перевів м’яч на дальній кут штрафної площі, де Владислав Тимощук технічно віддав на Мохамеда Махмуда. Низовий удар останнього - і м’яч влітає у правий кут воріт ФК «Кам’янець» - 2:0.

До закінчення 1-тайму Мохамед Махмуд забив ще два м’ячі, зробивши хет-трік за один тайм. У 2-таймі «Фортеця» закріпила свою повну перевагу в рахунку. Олександр Заковоротний заробив пенальті, а Владислав Тимощук його реалізував.

Тож перемога «Фортеці» - 5:0, і вона виходить до півфіналу, де 13 серпня зіграє у виїзному матчі проти віце-чемпіона області – старокостянтинівського «Случа». «Случ» був єдиною командою, яка не отримала суперника в 1/4.

Враховуючи те, що чемпіон області, він же віце-чемпіон України-2016 серед аматорських команд, волочиський «Агробізнес» не бере участі в цьогорічному розіграші Кубка області, то саме «Случ» багато хто називає чи не головним претендентом на здобуття обласного Кубка.

Подивимося, чи погодиться з цим кам’янецька «Фортеця».

В інших матчах 1/4 фіналу було зафіксовано такі результати:

«Нива» Летичів – ФК «Дунаївці» - 0:4;
«Декорленд» Славута – «Случ» Красилів - 1:4.

У другому півфіналі зустрінуться ФК «Дунаївці та «Случ» Красилів.

А 7 серпня стартувало 2 коло чемпіонату області з футболу у Першій лізі. Районна команда ФК «Кам’янець» із рахунком 3:0 перемогла на виїзді команду «Сокіл» Ярмолинецького району та з 15-ма очками продовжує впевнено лідирувати.