«КАМ’ЯНЕЦЬ» ВИХОДИТЬ У ПІВФІНАЛ

ФК «Кам’янець» – «Олімп» Деражня - 3:3.
«Кам’янець»: Мазур, Прокопчук, Сосновський, Кирилов, Гладкий, Кухар (Гуртовий), Тарасов, Барицький О., Ратушняк, Марчук, Гасюк (Нечай).
Голи: 23.Марчук, 47.Гладкий, 53.Барицький О. – 20.; 62.Блажко, 75.Цубера.

Футбол Колос10 жовтня пройшли матчі завершального 3-туру фінальної частини чемпіонату області з футболу в обласній Першій лізі.

ФК «Кам’янець», який представляє наш район, приймав деражнянський «Олімп». Гості в минулому турі вдома програли «Квітневому» з Білогірського району - 0:4. Тепер їм, щоб вийти у півфінал, треба було обіграти «Кам’янець» із різницею у 3 м’ячі.

Ініціативу захопили наші й провели кілька атак. Проте удар Даниїла Марчука зблизька пройшов вище воріт, а удар після фактичного виходу один на один Сергія Кухара воротар Деражні відбив. На 20-хвилині гостям вдалася атака правим флангом, простріл у центр, і Микола Блажко відкрив рахунок. Наші відповіли на 33-хвилині. Даниїл Марчук пробрався у штрафну гостей і сильним низовим ударом зрівняв рахунок – 1:1.

Був у матчі момент, коли гості вимагали допомоги лікаря для свого гравця й не грали близько півгодини. Коли лікарка з’явилася, «вісімка» «Олімпу» щось запитав у неї і швидко повернувся на поле.

На початку 2-тайму в результаті довгої затяжної атаки захисник кам’янчан Валерій Гладкий навісним ударом вразив дальній лівий від себе кут воріт «Олімпа». Через 6 хвилин центральний хавбек кам’янчан Олег Барицький обіграв декілька захисників, вийшов один на один із воротарем й ударом під перекладину забив третій м’яч – 3:1.

Гості на 62-хвилині після кутового зліва відіграли один м’яч. На 75-хвилині арбітр матчу призначив у ворота кам’янчан пенальті, й Юрій Цубера зрівняв рахунок. Нічия – 3:3. Кам’янець набирає 4 очки і з 1-го місця виходить із групи в півфінал.

Група А: «Оболонь» Чемерівці – «Полонь» Полонне - 1:2. «Евеліна» 4 очки (м’ячі: 3:1), «Полонь» 4 очки (2:1), «Оболонь» 0 очок (2:5).