08.04.2016

КАМ’ЯНЕЦЬ ПРИЙМАЄ ПІВФІНАЛ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

У суботу та неділю, 2-3 березня, кам’янецька баскетбольна команда «ДіДіБао» в пропущеному матчі 7-туру першості в Українській Першій лізі (УПЛ) приймала івано-франківський «ВАМ БУД».

Команди видали два зовсім різні матчі. У суботньому поєдинку наші повели в рахунку 9:2, 12:6, 14:11 і завершили 1-шу чверть з перевагою в 5 очок – 18:13. У наступній чверті гості докладали чимало зусиль, щоб догнати кам’янчан і фрагментарно їм дещо вдавалося. Адже спочатку вони навіть вийшли вперед на 1 очко - 18:19, але потім все одно «ДіДіБао» повернуло собі перевагу в рахунку - 21:20, 26:20, 30:27, 33:31 і пішло на велику перерву, виграючи 37:35.Баскетбол
Як часто кажуть у баскетболі, виграє той, хто виграє 3-тю чверть. Саме в ній кам’янчани додали обертів, стали точнішими під щитом і збільшили свою перевагу до 41:35, 51:38, 54:42, завершивши її з рахунком 57:47.

В останній чверті спроби гостей уникнути поразки не приносили їм успіху. Як і тайм-аути, на які команди йшли за рахунків 60:51, 70:56, завершивши матч із 11-очковою перевагою кам’янчан - 74:63. Мабуть, також варто відзначити при хорошій грі всієї команди результативні 3-очкові кидки в «ДіДіБао» Дмитра Неволіна.

Натомість, наступного дня картина помінялася діаметрально. Уже на початку гри франківці повели в рахунку, 2:5, 3:14 і переконливо виграли 1-шу чверть - 3:18. Хоча в 2-ій наші скоротили перевагу суперника, проте на велику перерву команди пішли за рахунку 12:31 на користь гостей. У наступній чверті «ВАМ БУД» довів свою перевагу до 26:59. Остання чверть тільки формалізувала недільну перевагу гостей до фінального рахунку – 41:75.
Отже, груповий етап «регулярки» в підгрупі «Південь-Прикарпаття», групи «Захід» УПЛ, «ДіДіБао» завершило на 3-му місці.

8-10 квітня в Кам’янці у спортзалі ДЮСШ №1 пройдуть матчі півфінального турніру, в якому візьмуть участь, крім кам’янчан, «ВАМ БУД», БК «Львів-УАД» та сарненський БК «Маяк». В іншій групі зіграють команди Ужгорода, Житомира, Рівного та Чернівців. До фінального етапу з груп вийдуть по дві кращі команди.