04.03.2016

КАМ’ЯНЧАНИН – У «ЧОРНОМОРЦІ»

Період переходів в Українській футбольній Прем’єр-лізі приніс новини й для кам’янецького вболівальника.
Вихованець кам’янецького футболу (ДЮСШ-2, тренер Олексій Муляр) та школи дитячо-юнацького клубу Владислав Хамелюк«Фортеця» (тренер Віталій Авінов) Владислав Хамелюк уклав 2-річний контракт із клубом Прем’єр-ліги одеським «Чорноморцем» (U-19). Але ймовірно, що Владислав виступатиме й за команду дублерів. Позиція, на якій можемо побачити Владислава – атакуючий півзахисник, «під нападником».

До речі, в проведеному нещодавно контрольному матчі проти ровесників із харківського «Анкара» молодіжний склад «Чорноморця» переміг з рахунком 1:0, і переможний м’яч забив саме Владислав Хамелюк.
Свій перший після зимової перерви матч «Чорноморець» зіграє вдома у суботу, 5 березня, проти львівських «Карпат». Але є, на жаль, і дещо тривожна інформація, пов’язана з одеським клубом.

Як повідомив у новинах каналу «Футбол-1» 1 березня генеральний директор «Чорноморця» Сергій Керницький, раніше клуб взяв кредит близько 40 млн доларів у російського «Сбєрбанка» на реконструкцію свого стадіону. Клуб вчасно віддавав гроші, повернувши близько 11 млн доларів, допоки курс долара не злетів вверх. Зараз одесити пропонують реструктуризувати борг. «Сбєрбанк» РФ виступає проти. Чим закінчиться суперечка, подивимося. Тож, сподіваємося на краще для «Чорноморця» і на успішну гру Владислава Хамелюка.