10.03.2017

КАМ’ЯНЧАНИН ДЕБЮТУВАВ У ЗБІРНІЙ УКРАЇНИ

Футбол профі ХамелюкДва матчі провела в Ізраїлі збірна України, віком гравців до 19 років, проти господарів поля. У першому з них кам’янчанин, гравець одеського «Чорноморця» Владислав Хамелюк вийшов на заміну близько 60-ої хвилини. У цій грі наші двічі пропустили з пенальті і поступилися 1:3.

У другому матчі Владислав вийшов в «основі» та його замінили також, біля 60-ої хвилини. Це попри те, що тренер Володимир Єзерський після 1-тайму замінив 6 гравців. Щоправда, в цьому матчі наші також програли 0:1.

Зараз Владислав виступає за молодіжний склад «Чорноморця» до 24 років. У матчі проти львівських «Карпат» (0:1) він повністю відіграв матч. Сам він зауважив, що грати за збірну - це завжди цікаво, проте прикро програвати. Наприкінці місяця збірна України U-19 візьме участь у фінальній частині чемпіонату Європи. Там наші гратимуть в одній групі із Нідерландами, Грецією та Фінляндією.Футбол профі Якубов

Владислав тренувався в тренера Олексія Муляра у ДЮСШ-2, а згодом - у Віталія Авінова в ДЮФК «Фортеця», яка 2010 року виграла «Costa blanca Cup» в Іспанії. Потім грав у моршинській «Скалі». Після чого - в запорізькому «Металурзі», виграв ДЮФЛ України (2015). З лютого 2016 р. Владислав Хамелюк – в одеському «Чорноморці».

Ще один кам’янецький футболіст – Алішер Якубов, який зараз грає в Українській Другій лізі (УДЛ) за хмельницьке «Поділля» провів у складі полтавської «Ворскли» місяць тренувальних зборів у Туреччині. Поки що він отримав запрошення на наступні збори «Ворскли» - влітку. Зараз Алішер тренується в «Поділлі».

Алішер тренувався у ДЮСШ-2 в тренера Володимира Пташника. Грав у чемпіонаті району за нігинські «Товтри, за кам’янецьку «Атланту» в обласній першості. У теребовлянській «Ниві» виграв ЧО, після чого потрапив до чернівецької «Буковини», а потім - до хмельницького «Поділля».