10.03.2017

КАМ’ЯНЧАНИ ВИХОДЯТЬ У ФІНАЛ І ДИВІЗІОН-4

У суботу пройшли другі матчі півфінальної стадії Відкритої хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу) в Дивізіоні-5. Кам’янецька команда «FNB» грала проти хмельницького «Авалю». У першому матчі після нічиєї 1:1, наші були точнішими у серії пенальті. Цього разу до пенальті справа не дійшла.

Ще в 1-таймі Сергій Буртовий відкрив рахунок. У 2-таймі Денис Присяжний довів перевагу кам’янчан до 2:0. Але хмельничани відіграли 1 м’яч – 2:1. На 17-ій хвилині Присяжний забиває третій м’яч. Лише в кінці матчу «Аваль» відзначився вдруге. Тож, перемога «FNB» - 3:2, яка стає другою у протистоянні з «Авалем» і виводить кам’янчан до фіналу Дивізіону-5, де він зіграє проти відомого йому «Сокола», с.Соколівка. У групі Б «Сокіл» виграв у послабленого складу «FNB» - 7:15, який вже гарантував собі вихід із групи достроково.

Тим самим «FNB» виборов право наступного сезону грати у Дивізіоні-4 хмельницької Преміум-ліги.