17.03.2017

КАМ’ЯНЧАНИ ПЕРЕМАГАЮТЬ У 5-ДИВІЗІОНІ ПРЕМІУМ-ЛІГИ

11-12 березня пройшли фінальні матчі розіграшу 5-дивізіону Відкритої Хмельницької Преміум-ліги з міні-футболу (футзалу). На цій стадії матчі тривають до 2-ох перемог однієї з команд. Кам’янецька команда «FNB» грала проти «Сокола» із села Соколівка (Ярмолинецький район).

У суботньому матчі наші першими пропустили, але відповіли двома м’ячами – 1:2. Щоправда, на перерву команди пішли за нічийного рахунку - 2:2. Натомість три забиті м’ячі «FNB» у 2-таймі приносять команді перемогу – 2:5. Недільна гра розпочалася з гола нашої команди, але суперник відігрався. Потім наші знову вийшли вперед, але 1-тайм як у суботу закінчився нічийним рахунком – 2:2. У 2-таймі «FNB» забило 3 м’ячі підряд, на що «соколята» відповіли лише одним. Тож, перемога кам’янчан - 5:3, і «FNB» виграє 5-дивізіон Преміум-ліги-2017. Футболісти команди дякують за допомогу спонсору Андрію Ратушному.