06.10.2017

КАМБЕК, ЯК В ЛІЗІ ЧЕМПІОНІВ

У першості міста з футболу відбулося декілька матчів.

У групі А об’єднана команда «Товтри-Ветеран» перемогла «FNB» – 4:1. Гравець «Товтрів» Роман Олійник відкрив рахунок, а Сергій Ратушняк забив другий м’яч – 2:0. Потім Микола Тарасов із пенальті довів перевагу «Товтрів-Ветерана» до 3:0. Але гравець «FNB» Даниїл Марчук відкитав один м’яч – 3:1. Та все ж Сергій Ратушняк технічно закрутив штрафний у ближній правий від себе кут воріт. Тож, перемога «Товтрів» – 4-1.

У вівторок в групі Б «Цементник» виграв у «Патріота» – 3:1. Спочатку цементники Вадим Закордонець, Олександр Змерзлюк та Максим Сидорчук встановили комфортну перевагу «Цементника» 3:0. Але армієць Олексій Степчук один м’яч відіграв – 3:1.

У середу зіграли «Буревісник» та ПДАТУ. Глядачі побачили 2 зовсім різні тайми. Якщо у 1-таймі перевага «буревісників» втілилася у голи Сергія Лабанського, Сергія Бойчука і Романа Скочеляса та рахунок 3-0 на їх користь, то у 2-таймі за справу взялися аграрії. Через травму гравця на поле вийшов їхній тренер В’ячеслав Цимбалістий. Аграрії Назар Урбанський, В’ячеслав Вороністий та Костянтин Налуцишин забивають кожен по м’ячу і зрівнють рахунок – 3-3.

Матч ДЮСШ-2 – «Товтри-Ветеран» не відбувся через неявку останніх, за що ДЮСШ-2 отримала технічну перемогу +:–.