20.05.2016

КАМ’ЯНЧАНИ ВИХОДЯТЬ У ФІНАЛ

11-12 травня в коледжі ПДАТУ пройшов зональний турнір із волейболу серед чоловічих команд аграрних коледжів України. Шість команд-учасниць, розбитих на дві групи, змагалися за єдину путівку, що давала право грати у фінальній частині цього турніру.

Волейболісти коледжу ПДАТУ перший матч грали проти житомирського АК. У стартовій партії перемогли житомиряни - 22:25, але в наступній наші взяли переконливий реванш – 25:17. Отже, все мала вирішити 3-тя партія. Напруга в ній досягла найвищого рівня. Сконцентрованість у вирішальній стадії гри дозволила нашим перемогти - 16:14 у партії і 2:1 у матчі.

Після цього і житомиряни, і кам’янчани обіграли рівненський ДАК з однаковим рахунком - 2:0. Тож, команда коледжу ПДАТУ виборола в групі 1-ше місце, житомиряни - 2-гє, а останнє дісталося рівненському ДАКу.

В іншій групі команда ТПХ Вінницького НУ обіграла іллінецького ДАК (Вінницької області) - 2:1 та Володимир-Волинський АТК - 2:0. У матчі за 2-ге місце в групі між волинянами та ілінецьким ДАКом перемогли подоляни – 2:0.

Наступного дня в матчі за 5-6 місце команда з Рівного обіграла Володимир-Волинський - 2:1. У матчі за 3-тє місце з таким же рахунком житомирський АК обіграв іллінецький ДАК. Доля путівки до фіналу мала вирішитися в матчі кам’янчан проти ТПХ Вінницького НУ.

У першій партії наші одразу захопили ініціативу й доволі переконливо її виграли - 25:16. У наступній партії суперники намагалися не відпускати одне одного в очковий відрив. Коли наші вигравали 10:7, вінничани додали обертів і виграли 4 подачі. Тренер кам’янчан Володимир Сінькевич взяв тайм-аут. Як виявилося, дуже вчасно. Наші повернули ініціативу, знову повели - 15:12, 18:12. Взятий при рахунку 20:12 вінничанами тайм-аут, уже нічого не змінив у ході матчу. Наші довели партію до перемоги й здобули єдину путівку до фіналу, який пройде з 31 травня до 2 червня в Білгороді-Дністровському.

Кращим гравцем турніру визнано кам’янчанина Максима Манькевича.

У змаганні дівчат кращою стала команда рівненського ДАКу, слідом за нею розташувалися команди горохівського коледжу (Волинської області), Могилів-Подільського та Кам’янець-Подільського коледжу ПДАТУ.

Адміністрація коледжу ПДАТУ вдячна ПДАТУ за надання спортзалу для проведення змагання серед жіночих команд та ректору, професору Іванишину В.В.