07.07.2017

КАЛЕНДАРНИЙ ПЕРЕПОЧИНОК

Футбол ветераниПротягом вихідних відбулися чергові матчі чемпіонату області з футболу серед ветеранських команд 40+. Кам’янецька «Фортеця» не грала через непарну кількість команд у турнірі.

У Старокостянтинові місцевий «Случ» приймав волочиський «Агробізнес» і, якщо 1-тайм господарі поля програли лише 0:1, то в 2-таймі швидко пропустили декілька м’ячів. Гості нарощували свою перевагу в рахунку, аж поки не встановився остаточний результат 1:8 на користь «Агробізнеса».

Чинний ветеранський чемпіон та лідер першості – хмельницький «Зорепад у Шепетівці переграв місцевий «Темп» – 0:2. Двічі відзначився В.Ращик. Натомість матч «Случ», Красилів – «Проскурів» було перенесено через участь команди Красилова в ветеранських матчах у Словенії та Угорщині.