07.09.2018

КАДРОВИЙ ДЕФІЦИТ

Футбол область«Случ» Красилів – «Фортеця» Кам’я­нець – 2:0. «Случ»: Коцюбинський, Закордонець, Дияк (86.Сабадаш), Кльоц (88.Кізюн), Когут (74.Налісніковський), Безвещук, Міщук, Моночков, Фролов, Яровий (57.Сергєєв) Мандзюк. «Фортеця»: Литвинюк, Штокало, Балакай, Вишинський, Нікітюк (85.Авінов), Сосніцький, Тарасюк, Сахнюк, Соловей, Заковоротний, Тимчук. Арбітри: Кузнецов, Грузевич, Старцун.

У чемпіонаті області з футболу матчами 8-туру розпочалося 2-коло першості. Кам’янецька «Фортеця» грала у Красилові проти лідера та фіналіста Кубка області тамтешнього «Случа». У 1-колі команди зіграли в Кам’янці в нічию – 2:2. До речі, це єдиний не виграний Красиловом матч у цьогорічному чемпіонаті.

На цей матч наші вийшли у послабленому складі. У порівнянні зі складом у Кам’янці не грали 7 гравців – Вд.Барицький, Н.Ткачук, Козак, М.Тарасов, Вт.Катеринчук, О.Гладиш, М.Мохаммед. Дехто змінив команду, дехто був відсутній через якісь конкретні причини. Тож, не дивно, що коли на 85-хвилині Олександр Нікітюк отримав травму, то замість нього на поле вийшов тренер команди Віталій Авінов.

Футбол область-1тНатомість лідери вели свою гру і, як сказав їхній граючий тренер Лев Сергєєв, мали гольові моменти, але не всі з них реалізовували. Та все ж, на 33-хвилині Олександр Мандзюк відкрив рахунок. Під кінець матчу на 84-хвилині Вадим Безвещук встановив остаточний підсумок матчу – 2:0 – перемога Красилова, який і далі зберігає за собою лідерство.

Наступний свій матч «Фортеця» зіграє в суботу 8 вересня проти МФК «Славута».