Баскетбол УПЛ«ДіДіБао» Кам’янець – БК «Чернігів» – 86:65.
«ДіДіБао»:
Неволін 22, Полюляк 30, Кушманцев 20, Бойко, Калиніченко 2, Головинський 4, Станішевський 8, Чорнобай, Козак, Бродюк. Тренер Микола Полюляк, президент Андрій Бойко.
«Чернігів»: Хоменко 2, Солодовніков 5, Богатирьов 2, Овчаренко 4, Квач 18, Рушаков 15, Тищенко 1, Сокирко 8, Ятченко 4, Шапко 6. Тренер Олександр Хоменко.

У середу ввечері кам’янецький БК «ДіДіБао» стартував у плей-офф чемпіонату України з баскетболу в Першій лізі. Суперник кам’янчан – БК «Чернігів» посів 4-те місце в групі-4 УПЛ, пропустивши вперед команди Житомира, Луцька, Вінниці.

Гра розпочалася атаками БК «ДіДіБао», який захопив ініціативу й повів у рахунку – 5:0, 9:2. Гості взяли тайм-аут, але він їм допоміг небагато. Першу чверть наші виграли – 21:14. У 2-ій чверті «ДіДіБао» збільшив свою очкову перевагу перед великою перервою до 42:22. Після цього «Чернігову» не було куди відступати, й у 3-ій чверті він відчайдушно кинувся вперед.

Іноді й наші помилялися. Але максимум, чого гості досягли – скорочення відставання в рахунку до 15 очок – 43:28, або в кінці 3-чверті – 59:44 та у першій половині останньої чверті – 61:46, 67:52. Кінцівка матчу, в якій були блискавичні атаки «ДіДіБао», все одно була за кам’янчанами, які довели свою перевагу до 21 очка – 86:65.

Тож, перший матч виграно, а щоб пройти в наступне коло, потрібно виграти ще один. Наступний поєдинок пройде в Чернігові у п’ятницю, 6 квітня. Якщо в ньому переможе «Чернігів», то третій поєдинок знову пройде в Кам’янці, у вівторок, 10 квітня.

Баскетбол УПЛ-1Після гри граючий тренер «ДіДіБао» Микола Полюляк сказав: «Ми серйозно готувалися до плей-офф. Прикро, що до травмованого О.Головатюка додалися ще відсутність Д.Забєліна та М.Коломійця. Дмитро Неволін зіграв на знеболювальних. Команда Чернігова – хороша й має досвід спільної гри в аматорських лігах. Багато що вирішив вдалий початок. Через надмірне бажання були помилки, але ми зуміли їх виправити й перемогти».

Після цієї гри «ДіДіБао» отримав нагороди за виграш групового етапу в групі-3 Першої ліги. Як сказав граючий президент «ДіДіБао» Андрій Бойко, команда ставить за мету стати чемпіоном Української Першої ліги. Тож, сподіваємося найцікавіше в кам’янецькому баскетболі ще попереду.

«Універбаскет» Харків – «Золотий вік» Кропивн. – 92:91.
«Старий Луцьк» – «Тернопіль-ТНЕУ» – 91:82.
«Старлайф» Чернівці  – «Вінницькі зубри» – 94:102.