08.09.2017

ІЗ ГРУПИ У ФІНАЛ

Минулими вихідними пройшли матчі останнього 10-туру групової частини першості району з футболу.

У групі А (Схід) за 1-ше місце грали лідери – кульчиєвецький «Олімп» та «Колос» зі Слобідки-Кульчиєвецької. Гравець «Колоса» Максим Швець відкрив рахунок. Але «олімпійці» Сергій Присяжний з пенальті, а потім Сергій Буртовий ударом у дальній правий від себе кут воріт вивели «Олімп» вперед – 2:1. Та все ж у 2-таймі гравець «Колоса» Максим Мукомол поновив рівновагу – 2:2. Тож, завдяки кращій різниці м’ячів 1-ше місце посів «Колос», а «Олімп» – другий.

«Мрія» Китайгород вдома обіграла староушицький «Дністер» – 3:1 і посіла в групі 3-тє місце, яке пізніше виявилося прохідним у фінальний етап Районної Першої ліги (РПЛ).

У групі Б (Захід) у ще одній дуелі лідерів – «Товтри» Нігин вдома обіграли «Олімпік» Подільський цемент – 2:0. М’ячі в них забили в 1-таймі Руслан Хамелюк, а в 2-таймі – Валентин Дранус. Орининський «Колос» отримав технічну перемогу за неявку «Іскри» Пудлівці – 3:0.

У групі В (Південь) технічні перемоги отримали господарі поля в матчах: «Дністер» Жванець – «Астра» В.Слоб./Шут. – 3:0 та «Октава» Сл.-Рихтівська – «Замок» Панівці – 3:0.

16-17 вересня розпочнеться фінальний етап ЧР. Медалі РВЛ розіграють переможці груп – «Колос» Сл.-Кульчиєвецька, «Товтри» Нігин, «Октава» Сл.-Рихтівська, а також найкраща 2-га команда – «Олімп» Кульчіївці. За нагороди РПЛ поборяться два 2-гі місця – «Олімпік» Подільський цемент та «Замок» Панівці, а також два кращі 3-ті місця групового етапу – «Мрія» Китайгород та «Факел» Кадиївці.