13.04.2018

ІЗ ДРУГОЇ ЛІГИ – В ПЕРШУ-1

Футбол камянчани6 квітня було зіграно матчі 21-туру чемпіонату України з футболу в Українській Другій лізі. Лідер групи Б – волочиський «Агробізнес» грав у Хмельницькому проти тамтешнього «Поділля».

У складі «Агробізнесу» є двоє кам’янчан – вихованці ДЮСШ-2 та К-ПНУ. Всю гру відстояв у воротах «агробізнесменів» Сергій Чернобай. Також був заявлений на цю гру, але не виходив на поле захисник Владислав Полторацький. Якщо в 1-таймі глядачі забитих м’ячів не побачили, то в 2-ій половині гри гості вже на 46-хвилині відкрили рахунок (Груша). Потім Слотюк, знову Груша та Юрчак довели перевагу Волочиська до 0:4. Сергій Чернобай зумів втримати свої ворота недоторканими, що й принесло суху виїзну перемогу «Агробізнесу» – 0:4.

Футбол камянчани-1Це забезпечило команді Волочиська відрив від 3-го місця (ФК «Львів») на 25 очок за 8 турів до завершення чемпіонату, тобто вихід в Українську Першу лігу. (див. табл.)