15.04.2016

ІНТРИГА ВЖЕ НА СТАРТІ

7-8 квітня у спортзалі коледжу ПДАТУ стартував новий чемпіонат міста (1-етап) із волейболу серед чоловічих команд, у якому заплановано провести 6 етапів змагання.

У першому матчі минулорічний чемпіон «Аматори» не мав проблем з «Індустрією», перемігши 3:0. Натомість поєдинок між коледжем ПДАТУ та ПДАТУ відзначився інтригою. Універівці зустріли поважний опір уже в 1-партії. Команди йшли очко в очко - 7:7, 10:10, 14:14, 19618, 21:21, 23:23, але у вирішальний момент вони все ж здобули 2 очки й виграли партію – 25:23. Наступну партію вони виграли більш переконливо – 25:16, але 3-партія вже була з таким самим рахунком виграна волейболістами «Коледжу» – 25:16. Лише в 4-партії старші аграрії зуміли зламати опір суперника й виграли 25:19 партію та 3:1 матч у цілому.

За схожим сценарієм проходив і поєдинок між «Аматорами» та «Коледжом-ПДАТУ», тут також волейболісти коледжу виграли одну партію, й була надія в глядачів на їхній успіх у матчі, проте чемпіон підтвердив своє реноме – 3:1 на його користь.

Наступного дня «Коледж-ПДАТУ» переграв «Індустрію» - 3:0 і з таким же рахунком ПДАТУ переміг ту ж таки «Індустрію». Отже, доля 1-го місця за підсумками 1-етапу ЧМ-2016 вирішувалася в протистоянні «Аматорів» та «ПДАТУ». Стартова партія поєдинку була за «Аматорами» - 25:15, а в 2-партії глядачі побачили рівну боротьбу, коли рахунок був 5:5, 8:8, потім - 11:14, 16:19, 21:23 на користь аграріїв, але у вирішальний момент «аматори» зібралися й виграли партію 25:23, а за партіями - 2:0. Щоправда, в аграріїв були нарікання на суддівство.

У 3-партії в рахунку повели аграрії – 2:6, 10:12, 14:17, 18:22, які, втримуючи свою перевагу, довели партію до перемоги – 20:25 (2:1). Четверту партію виграли аграрії - 15:25 (2:2), тож все мало вирішитися в 5-партії. Тут спочатку мінімальна перевагу була в «Аматорів» - 1:0, 5:4, 6:5, але потім вперед вийшли аграрії – 8:9, 8:11, 11:13. «Аматори» зрівняли рахунок - 14:14, але аграрії беруть два вирішальні очки й перемагають – 14:16 у партії та 3:2 в матчі.
Тепер вони одноособові лідери ЧМ до його 2-етапу, який запланований на кінець місяця.

За підсумками матчів багато-хто відзначив гру таких гравців, як Ігор Кузенко («ПДАТУ»), Олег Белінський («Аматори») та Максим Манькевич («Коледж-ПДАТУ»).