27.11.2015

ІНТРИГА ДО ОСТАННЬОГО ТУРУ

Вельми цікавим видався чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд. Ми вже писали у попередніх номерах «КлюЧа», що після 1-кола три команди мали порівну очок. Проте 2-ге коло внесло чітку ясність у міський волейбольний «табель про ранги».

У 4-турі першості команда «Коледжу ПДАТУ» (тренер Володимир Сінькевич) знову видала цікаву гру в матчі проти свого університету. У першій партії старші аграрії доволі заслужено перемогли - 25:19. Здавалося б, от він реванш. Волейбол Тим паче, що тижнем раніше ПДАТУ обіграли коледж у матчі Подільської ліги. Та подальший хід подій повернув все в інший бік. Наступну партію коледж виграє - 25:16. Третю партію знову виграють молодші аграрії – 25:17. Четверту партію команда ПДАТУ вже не мала права програвати. Тому, попри гостру боротьбу, в кінці другого десятку очок вони вигравали - 19:16. Але коледж скорочує відрив до 20:19 й команди йдуть на тайм-аут. Далі рахунок 21:21; 22:22 і 24:24. Але при рівності в рахунку 25:25 «Коледж» виграє дві подачі та встановлює рахунок 27:25 на свою користь у партії, і 3:1 - у матч загалом.

«Аматори» (тренер Микола Прозар) без проблем обіграли «Індустрію» (тренер Сергій Балан) - 3:0.

Наступного дня «Коледж ПДАТУ» видав не менш цікавий матч проти «Аматорів». Якщо першу партію коледж програв, то в другій команди йшли очко в очко - 12:13; 16:17. Але ближче до кінця партії коледж вийшов вперед і відірвався на декілька очок – 17:22; 19:23. Та «Аматори» вирівняли гру й зрівняли рахунок – 23:23, потім 24:24; 25:25 і 27:27. У вирішальний момент більш досвідчена команда «Аматорів» виграла 2 очки і партію – 29:27. У третій партії спочатку була певна рівність у рахунку, потім краще виглядали «Аматори», які вели 13:9, але «Коледж» перехопив ініціативу, зрівняв рахунок (14:14) і вийшов вперед – 15:20. Далі «Аматори» виграли 6 подач – 21:20 і, не дивлячись на впертий опір «Коледжу», – 22:21; 23:22, все ж довели цю партію й відповідно, гру до переможного завершення – 25:22 і 3:0 – рахунок партій.

Тепер їх міг зупинити лише колектив ПДАТУ в очному поєдинку цих команд. Перша партія давалася командам непросто, але з рахунком 25:22 верх у ній взяли «Аматори». В наступній партії ситуація була приблизно така ж – перемога «Аматорів» - 25:21. У середині третьої партії їхня перевага як дійшла до 15:10, так і розтанула – 18:18; 20:20, 24:24. Але знову ж таки, у відповідальний момент «Аматори» виграли дві подачі й партію – 26:24, як і матч загалом – 3:0. Вони чемпіони, а команда ПДАТУ – третя. Можливо, аграрії зіграли би краще, якби не відсутність через хворобу її тренера Тетяни Хрунь.

У матчі проти «Індустрії» «Коледж ПДАТУ» навіть із двома новими волейболістами переміг з рахунком 3:1 і виборов ІІ місце.

Кращими гравцями визнано Олега Білінського («Аматори»), Максима Манькевича («Коледж ПДАТУ», Ігора Кузенка (ПДАТУ).