07.09.2018

І БЛІЦ, І «БАТЬКІВСЬКИЙ КРАЙ»

ШахиМіський турнір
26 серпня було зіграно 6-ий етап (із 10-ти) міського річного марафону бліц-турнірів.

Переміг у ньому Дмитро Горєлов, який набрав 12,5 оч. Зараз він навчається у Вінниці. 2-е місце у Віктора Босака. Анатолій Димчук та Віктор Стороженко, набравши по 9,5 очок за етап, розділили 3-4 місця, Віктор Лічкевич та Юрій Зайцев із 8,5 очками розділили 5-6 місця. Замикають призову вісімку Володимир Юзюк та Валерій Нестеренко, які набрали по 6,5 очок, розділивши 7-8 місця.

Отож, за 6 зіграних етапів група лідерів виглядає так: 1. А.Димчук – 435 очок, 2. В.Стороженко – 380, 3. Ю.Зайцев – 265, 4. В.Скоробогатов – 255, 5. В.Босак – 200, 6. В.Несте­рен­ко – 170, 7. В.Лічкевич – 160, 8-9. О.Дов­галюк і Д.Горєлов – по 100 очок.

Шахи-2Міжобласний турнір
1-2 вересня в Борщові, Тернопільської області, пройшов традиційний міжобласний турнір «Батьківський край». У дорослій частині турніру – турнірі «А», де із близько 50 учасників грало 6 майстрів спорту та близько півтора десятка кандидатів, переміг майстер спорту України чернівчанин Михайло Ярмистий.

Кращим із кам’янчан тут був Олександр Довгалюк, який набрав 5,5 очок (із 9-ти), ставши кращим серед юнаків та 11-им у загальному заліку. У Віктора Босака 5 очок і 14-те місце. На 23-ій сходинці із 4,5 очками Ігор Шевага та 4 очки й 29-те місце у Віктора Стороженка.

Водночас у турнірі «Б», де змагалися діти (близько десятка учасників), увесь п’єдестал зайняли кам’янчани. Переможцем турніру «Б» став Олександр Чігарєв, який набрав 5 очок (із 7-ми). Стільки ж очок має Андрій Стрільчук, але гірший коефіцієнт. У Андрія Дудка 4,5 очки і 3-тє місце.