Перейти на мобільну версію сайту


20.03.2015

ГУМЕНЦІ СТРИБАЮТЬ НАЙКРАЩЕ

За підтримки Хмельницького обласного відділення НОК України у спортивному залі Гуменецького НВК-ЗОШ «І-ІІІ ступенів-гімназія» пройшов відкритий турнір зі стрибків у висоту.

Цей освітянський заклад включено до мережі шкіл із організації впровадження олімпійської освіти в навчально-виховний процес проекту Національного олімпійського комітету та Олімпійської академії України «Олімпійська освіта», який активно реалізують палкі прихильники спорту - директор гімназії Ліна Пазюк та вчитель фізичного виховання Микола Дубчак.

У змаганнях взяли участь 62 легкоатлети - від початківців до ветеранів з Кам’янця-Подільського, Хотина, Старої Ушиці, Дунаєвець та Гуменців.

Турнір завершився з наступними результатами:

Вікова група 2004-2005 р.н.:

Серед дівчат І місце зайняла Маргарита Біла (с.Гуменці), ІІ - Юлія Палійчук (с.Гуменці), ІІІ - Відкритий турнір зі стрибків у висотуЛюбов Кожуховська (с.Гуменці). Серед юнаків І місце - Дмитро Розум’як (с.Гуменці); ІІ - Михайло Толкан (м.Кам’янець-Подільський), ІІІ - Валентин Лубко (с.Гуменці).

Віктова група 2002-2003 р.н.:
Серед дівчат І місце дісталося Діані Сов’як (с.Гуменці), ІІ місце - Анні Решетнік (с.Гуменці), ІІІ місце - Юлії Соломко (Кам’янець-Подільський). Серед юнаків першим був Олександр Моргуш (с.Гуменці), другим - Михайло Петренко (с.Гуменці), третім - Петро Чапай (с.Гуменці).

Вікова група 2000-2001 р.н.:
І місце серед дівчат посіла Ульяна Левадна (м.Дунаївці), ІІ місце - Тетяна Пукас (с.Гуменці), ІІІ місце - Катерина Решетник (с.Гуменці). І місце серед хлопців у Віталія Кліновського (с.Гуменці), ІІ - Іллі Розумовського (с.Гуменці), ІІІ - Артура Микитюка (м.Кам’янець-Подільський).

Вікова група 1998-1999 р.н.:
Юлія Рудик (м.Дунаївці) була першою серед дівчат, Анна Луптович (с.Гуменці) - посіла другу сходинку, Ілона Євстафієва (с.Гуменці) - третю. Серед юнаків першим був Віктор Гуцол (с.Гуменці), другим - Ілля Каспрук (с.Гуменці), третім - Олександр Антіпов (м.Кам’янець-Подільський).

Вікова група 1997 р.н. і старші:
І місце серед дівчат у Олесі Мостової (м.Кам’янець-Подільський), ІІ місце - в Альони Байрамової (м.Хотин), ІІІ - Ілони Хмелюк (с.Гуменці). Серед юнаків золото дісталось Назарію Попелю (с.Гуменці), срібло - Владиславу Глухову (м.Дунаївці), бронза - Олександру Пінтаку (Кам’янець-Подільський).

До турніру спортсменів готували тренери Микола Дубчак (районна ДЮСШ МОН), Михайло Моспан (ДЮСШ №1), Юрій Ковальчук (Дунаєвецька ДЮСШ), Олег Вергуш (К-ПНУ), Іван Павлюк (Хотинська ДЮСШ).

Кращими спортсменами визнали студентку К-ПНУ Олесю Мостову та 9-класника гімназії Віталія Кліновського.

Маргарита Біла і Дмитро Розум’як як наймолодші учасники-переможці отримали спеціальні призи від Хмельницького обласного відділення НОК. Переможці Діана Сов’як і Олександр Моргуш були нагороджені спеціальними кубками від відділу спорту Кам’янець-Подільської РДА. Спеціальні кубки та грошові винагороди в абсолютній першості отримали Олеся Мостова і Віталій Кліновський від ПАТ «Агорофірма «Авіс».

Також грошові премії в розіграші гран-прі отримали Юлія Рудик, Ульяна Левадна, Тетяна Пукас, Назарій Попіль та Владислав Глухов.

Теги: легка атлетика, стрибки у висоту, Гуменецький НВК

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.