21.10.2016

ГУМЕНЕЦЬКІ ЛІДЕРИ

лідерУже другий місяць функціонує дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, директором якої є Сергій Кшемінський. Тут працює 7 тренерів, відкрито 4 відділення (футбол, волейбол, легка атлетика та настільний теніс), де займається 212 дітей із різних сіл громади.

За цей час було проведено чемпіонат Гуменецької ОТГ з міні-футболу серед дорослих, у якому І місце здобули «Подільські Товтри» (с.Вербка), ІІ - «Товтри» (с.Нігин), ІІІ - «Олімпік» (с.Слобідка-Гуменецька).

У першості Гуменецької ОТГ з футболу серед ЗОШ І-ІІІ ступенів перемогу святкували учні Нігинської ЗОШ, 2 місце у школярів Голосківської ЗОШ, 3-тє - Гуменецького НВК ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія. У першості Гуменецької ОТГ з футболу серед ЗОШ І-ІІ ступенів перемогла Думанівська ЗОШ, 2 місце в Сахкамінської ЗОШ, 3-тє - Вербецької ЗОШ.лідер-2

Футзальна команда ДЮСШ «Лідер» наприкінці вересня взяла участь у Всеукраїнських змаганнях з футзалу «KHMELNYTSKYI OPEN CUP 2016», що пройшли в Хмельницькому, та стала бронзовим призером змагань (тренер Олександр Дорож), а гравець Ілля Мойсеєв, який забив чотири м’ячі, отримав нагороду, як кращий універсальний гравець змагань. Нині футбольна команда «Лідер» захищає честь громади у дитячо-юнацькій лізі Хмельницької області.

На міжобласному турнірі з легкої атлетики, присвяченому «Козацтву Запорізькому», вихованці тренера-викладача ДЮСШ «Лідер» Миколи Дубчака - Павло Сов’як та Олександр Моргуш - посіли перші місця зі стрибків, а Дмитро Розум’як та Петро Козак (тренер Аліна Іщук) здобули срібло. Також легкоатлети взяли участь у Всеукраїнських змаганнях зі стрибків у висоту та довжину. Олександр Моргуш посів 1-ше місце, Маргарита Біла та Дмитро Розум’як - 2-ге, Михайло Петренко і Яна Костовська - 3-тє.

Теги: Гуменецька ОТГ, дитячо-юнацька спортивна школа «Лідер»