31.08.2018

ГРА З БАГАТЬМА НЕВІДОМИМИ

Футбол АТО22 серпня в матчі 14-туру чемпіонату України з футболу серед учасників АТО кам’янецька «Фортеця-АТО» приймала вдома він­ницьку «Ниву-АТО».

Вінничани, які відіграли повне 1-коло, більш активно розпочали матч і на 12-хвилині вивели свого гравця один на один з нашим воротарем Костянтином Комендантом, але вінничанин вдарив трохи правіше воріт. Наші відповіли ударом Максима Яблонського, проте також правіше воріт. Та все ж за 4 хвилини до перерви під час атаки «Ниви-АТО» кам’янчани помилилися у спробі спіймати суперника в офсайд, і Валерій Кузьменко відкрив рахунок – 0:1.

У другій 30-хвилинці небезпечно бив кам’янчанин Володимир Ситнік – ледь вище воріт. На 44-хвилині гостру атаку вінничан ліквідував наш воротар К.Комендант. Але на 50-хвилині після розіграшу кутового вінничанин Ярослав Добровольський забив другий м’яч у ворота «Фортеці-АТО» – 0:2.

Футбол АТО-1Та є ще одна сторона цього матчу. Як пояснив нам тренер кам’янчан Віктор Залісний: «П’ятеро гравців «Ниви-АТО» приїхали без документів». Тому можливі наслідки. Формальний результат – «Фортеця-АТО» поступається 0:2. Наступний матч «Фортеці-АТО» запланований на 2 вересня вдома проти лідера – «Ягуара» Калинівка, Вінницька область – триразового чемпіона Дивізіону «Центр».