31.03.2017

ГОСТИЛИ В БУКОВИНЦІВ

Кікбоксинг26 березня в Кіцмані (Чернівецька область) пройшов Відкритий чемпіонат Чернівецької області з кікбоксингу WAKO. У змаганнях взяли участь 120 кікбоксерів з Чернівецької, Тернопільської, Львівської та Хмельницької областей.

Наше місто представляли вихованці ДЮСШ-2. Переможцями змагання стали Ілля та Ярослав Дзісяки, Влад Ліпатов й Анастасія Расевич. ІІ місце вибороли Олександр Соколенко, Назар Додурич, Руслан Паранюк та Денис Кушнір; третє - Михайло Горний, Влад Соловод і Максим Галагодза.

У командному заліку перемогли чернівчани, Хмельницька область посіла 2-ге місце, а Тернопільська 3-тє.

Тренують спортсменів Анатолій Лабатюк та Сергій Мещишин. Вони та тренери щиро вдячні батькам за можливість участі в змаганнях.