02.06.2017

ГОСТРІ ДОВОБОЇ

У суботу відбулася частина запланованих матчів 5-туру чемпіонату області (ЧО) з футболу в обласній Прем’єр-лізі (ОПмЛ).

Кам’янецька «Фортеця», як ми вже повідомляли, не поїхала до Нетішина на виїзний матч проти тамтешнього «Енергетика-Миклуша». Нетішинці, як це часто бувало раніше, поїхали на всеукраїнський турнір енергетиків. Матч перенесено на суботу, 24 червня.

Натомість дві гри в цьому турі відбулося. МФК «Славута» вдома програла ФК «Хмельницький-ДЮСШ-1» - 0:1. Та мабуть, ще більший інтерес викликала гра в Красилові, де грали лідеру чемпіонату – місцевий «Случ» та ФК «Дунаївці». На цьому матчі був вихованець красилівського футболу, колишній гравець київського «Динамо» та молодіжної (U-21) збірної України Сергій Ковалець. Близько 18-хвилини дунаївчанин Вадим Глуховатий відкрив рахунок. Проте найцікавіше глядачі побачили ближче до завершення гри. Хвилин за 15 до кінця матчу красилівчани зрівняли рахунок зусиллями Олександра Грищука. Через 6-8 хвилин дунаївчани розіграли швидку комбінацію, Олексій Муравський втік від центрального захисника і знову вивів свою команду вперед. Але, як і минулого матчу, на 5-компенсованій хвилині вони пропустили. Гравець «Случа» Сергій Яровий знову відновив рівновагу. Тож, бойова нічия - 2:2, і розрив між командами в турнірній таблиці залишається лише в 1 очко.

У середу відбувся двобій віце-чемпіона чемпіоном – «Случ» Старокостянтинів – «Агробізнес» Волочиськ. Він завершився перемогою  «Агробізнесу» 1:5.

У суботу, 3 червня, «Фортеця» повинна приймати вдома віце-чемпіона області – старокостянтинівський «Случ».