18.08.2017

ГОЛОВНЕ ЗАЛИШИЛИ НА ПОТІМ

Футбол областьУ суботу, 12 серпня, відбулися перші матчі 1/2 фіналу розіграшу Кубка області з футболу. Кам’янецька «Фортеця» приймала вдома красилівський «Случ».

Ще на 6-хвилині наші били штрафний зліва. Володимир Муляр виконав щось середнє між ударом та навісом у напрямку дальнього кута воріт суперників. Вище інших вискочив Віталій Катеринчук (див. фото), але відправити м’яч у ворота він не зумів, і м’яч пролетів біля правої «дев’ятки» воріт «Случа». Гості відповіли вже через 2 хвилини і з метрів 14-ти низом бив по наших воротах Ігор Кльоц, але м’яч пролетів трохи лівіше воріт. За хвилину фортечник Артем Сосніцький робив, навісний удар зліва до воріт, м’яч летів під перекладину красилівських воріт та воротар останніх перевів «смугастого» на кутовий. Далі команди вели доволі рівну боротьбу, борючись не лише із суперником, а й 33-градусною спекою.

На 36-хвилині кам’янчанам вдалася швидка атака, в якій по правому флангу кинули в прорив Сергія Нечая. Він промчав і вдарив по воротах з метрів 20-ти – м’яч пройшов трохи вище воріт. Через 3 хвилини могли забити й гості, коли після навісу з флангу вони завдавали удару головою, та м’яч також пролетів вище воріт.

У 2-таймі команди продовжили час від часу обмінюватися гострими моментами. На 55-хвилині Мохамед Махмуд довгим пасом вперед кинув у прорив Щербіну, той промчав лівим флангом і зробив передачу в центр. Андрій Тимчук пропустив м’яч далі, де справа сильним ударом Нечай пробив правіше воріт. На 63-хвилині, вже гравець гостей, з правого кута нашої штрафної робив пас на дальню штангу, але там двоє красилівчан не зуміли вразити фактично вільний кут наших воріт.

Міг забити гравець Красилова Кльоц, з метрів 14-ти, але його удар потряс ліву штангу наших воріт. На 76-хвилині кам’янчанам вдалася гостра атака правим флангом, далі пас у центр штрафної гостей, де Максим Щербина обіграв захисника й низом пробив у дальній правий кут воріт. Захисник «Случа» виніс м’яч із порожнього кута воріт.

Через декілька хвилин гості подавали справа штрафний удар у центр нашої штрафної. Небезпечний удар головою у нижньому куті воріт «Фортеці» відбив на кутовий воротар кам’янчан Осташ.

За 5 хвилини до кінця фортечник Вадим Барицький вкидав аут зліва. На ближньому куті воротарської площі «Случа» Володимир Муляр головою переадресував м’яч на дальню штангу, де Віталій Катеринчук якимось дивом не влучив у порожній кут воріт. Щоправда, боковий арбітр Андрій Папірович піднімав прапорець коли В.Муляр робив пас.

Минуло тільки 3 хвилини, як наші знову пройшли лівим флангом, віддали на ближній кут воротарської, Андрій Тимчук б’є у ближній кут воріт, але захисник відбиває цей м’яч. Тож, нічия – 0:0

В іншому півфінальному матчі старокостянтинівський «Случ» приймав ФК «Дунаївці». Нагоди забити мали обидві команди. «Дунаївці» дозаявили декілька нових гравців, зокрема добре відомого нашим вболівальникам півзахисника Ростислава Морозова, який минулого року грав за кам’янецьку «Фортецю-КПНУ», а потім – у волочиському «Агробізнесі». Він фактично вийшов один на один, проте цю можливість не реалізував. Також оновили свій склад і віце-чемпіони області. На місце шести гравців, які залишили Старокостянтинів, прийшли шестеро нових. Мав можливості відзначитися Артем Марченко й одну із них він перетворив у забитий м’яч близько 25-хвилини. Тож перемога «Случа» – 1:0.

19-20 серпня команди проведуть матчі відповіді в Красилові та Дунаївцях.