Перейти на мобільну версію сайту


16.06.2017

ГІДНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

ШахиМіський турнір (діти)
Нещодавно в Кам’янці пройшов дитячий шаховий турнір присвячений Дню захисту дітей. У змаганні взяли участь понад 20 учасників, хоча найбільш рейтингові юні шахісти міста на турнір не завітали.
Переможцем змагання став В.Василькевич, 2-е місце посів А.Калиновський, а 3-є – І.Водницький.

Чемпіонат України (діти)
1-12 червня в санаторії «Івушка» (Кременчуцький район, Полтавська область) пройшов чемпіонат України з шахів серед дітей до 8 років. Два роки тому його виграв кам’янчанин Олександр Довгалюк. Цього разу наше місто представляв Андрій Стрільчук. У дев’яти зіграних партіях Андрій набрав 5,5 очок і посів 14-те місце із 52 учасників.
Чемпіоном України до 8-років став киянин Ігор Самуненков, який на нещодавньому чемпіонаті України до 10 років, обігравши послабленого недавньою хворобою кам’янчанина О.Довгалюка, відтиснув нашого Сашка з 1-го місця на 4-те.

Теги: шахи, турніри

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.