ГАРАНТУВАЛИ ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ

«Фортеця» Кам’янець – ФК «Дунаївці» - 1:1.
«Фортеця»: Чесановський, Полторацький, Грушкевич, Барицький В., Соловей, Зубик, Сосніцький, Гладиш, Морозов, Махмуд, Тимчук.
Голи: Гладиш 90 – Бондаренко 33

Футбол ОВЛ5 листопада кам’янецька «Фортеця» в домашньому матчі 21-туру першості області з футболу в обласній Прем’єр-лізі приймала ФК «Дунаївці». Фактично це була гра за 4-те місце і, щоб «Фортеці» його зберегти за собою, їй достатньо було нічиєї. У наших через дві жовті картки не грав Володимир Муляр.

Перші 15-хвилин гри пройшли між штрафною гостей і центром поля. На 11-хвилині наші провели атаку, Андрій Тимчук скинув під удар Юрію Грушкевичу, але удар останнього успіху не приніс. Через сім хвилин вже Мохамед Махмуд небезпечно бив по воротах дунаївчан, воротар останніх Олександр Лозінський відбив, Махмуд добивав, але вище воріт. Натомість, на 33-хвилині наш центральний захисник та воротар не порозумілися, і м’яч опинився в нападника дунаївчан Олександра Бондаренка, який відправив смугастого в порожні ворота «Фортеці».

На 45-хвилині фортечники кинули на правий кут штрафної «Дунаївців» Андрія Тимчука, той з метрів 14-ти сильно пробив сходу – правіше воріт. У 2-таймі дунаївчани грали переважно на збереження результату. Водночас, у наших на 52-хвилині з метрів 16-ти трохи правіше воріт вдарив Мохамед Махмуд. Потім вдарив із лінії штрафної Олександр Гладиш, біля лівої стійки. На 63-хвилині несильний удар Вадима Барицького взяв воротар. На 78-хвилині Андрій Тимчук пробив поряд із лівим кутом воріт дунаївчан.

На 90-хвилині наші заробили право на вільний удар по центру воріт із 25-метрів. Вадим Барицький відкинув Олегу Зубику, той сильно вдарив у правий кут воріт – воротар відбив, але Олександр Гладиш у падінні, дотягуючись до м’яча, пробив низом, і м’яч влетів у ворота. Нічия - 1:1, і кам’янецька міська команда після повернення через 7 років у чемпіонат області виборює 4-те місце.

В останньому матчі ЧО в суботу, 12 листопада, «Фортеця» зіграє у Старокостянтинові проти віце-чемпіона – «Случа». Чемпіоном став волочиський «Агробізнес».

«Случ» Красилів – «ОТГ» Ст. Синява - 11:0 (12-тур);
«Поділля» Хмельницький – «Случ» Красилів - 0:3;
«ДЮСШ-1» Хмельницький – «Случ» Старокостянтинів - 0:8;
«Агробізнес» Волочиськ – «Громада» ст.Дунаївці - 16:0.